ابرو گوندش به سرنوشت جنیفر لوپز دچار شد!

تورهای مسافرتی لحظه آخر

هفته گذشته جنیفر لوپز خواننده و مدل مشهور کانون توجه رسانه ها بود و امروز نوبت ابرو گوندش خواننده ترکیه ای بود که زیر ذره بین رسانه ها برود . هر دوی این زنان مشهور نیز به یک علت به صدر اخبار جنجالی رسانه ها راه یافتند؛ جدایی به علت خیانت!

به گزارش کاماپرس، گویا این روزها برای خوانندگان و سلیبریتی های زن چندان خوش یمن نیست! هفته پیش انگشت بی حلقه جنیفر لوپز در حالی که مشغول بازی در فیلم جدید خود بود سوژه رسانه ها شد تا خبر جدایی او از نامزدش پررنگ تر شود و امروز نیز برخی رسانه ها از جدایی ابرو گوندش از شوهر ایرانی اش رضا ضراب خبر دادند.

روزنامه هفت صبح ضمن چاپ عکسی از خانم گوندش در این باره نوشته است؛خبر آمد که رضا ضراب و ابرو گوندش طلاق گرفتند. خبر جنجالی و زردی است. داستان زندگی این دو نفر از این لحاظ برایما آشناست که ابرو خواننده محبوبی در ایران است و ازدواجش با رضا ضراب در باغی درگوهردشت (مهر شهر؟) زمان خودش به یک خبر مهم رسانه‌ای بدل شد.

بعدها هم که رضا ضراب آنقدر در ترکیه مهم شد که ملاقات‌های دو نفره با اردوغان داشت و بعد هم که شریک بابک زنجانی شد و در آمریکا به زندان افتاد و در معاملات سیاسی و اقتصادی با دولت ترامپ آزاد شد.

راز آسمان پایتخت

اما دلیل طلاقشان هیچکدام از این قسمت‌های زندگی پرماجرای رضا ضراب تاجر اهل تبریز نبود.از قرار او با یک خانم خواننده دیگر ترکیه یعنی حدیثه(هادثه) ماجرای عاشقانه‌ای را شروع کرده‌اند که موجب شد صبرخانم گوندش تمام شود.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام
رایانه کمک
اوج آرام
ایده سبز
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز