آنچه باید درباره وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران بدانید

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بانک مهر ایران یکی از مجموعه‌هایی است که در قالب قرض الحسنه وام‌های زیادی به مشتریان خود اعطا می‌کند. بانک مهر ایران مانند دیگر بانک‌ها وام‌های را در قالب انواع طرح‌های تسهیلاتی و عقود بانکی به افراد واجد شرایط می‌پردازد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، معمولا بانک مهر ایران برای اعطای وام، سودی دریافت نمی‌کند. تنها در قبال اعطای هر نوع تسهیلاتی، کارمزد و آبونمان سالیانه را دریافت می‌کند. تسهیلات این بانک در زمینه‌های مختلفی مثل خرید لوازم خانگی، ازدواج، خرید یا بازسازی مسکن و مواردی از این قبیل اعطا می‌شود. در ادامه این گزارش اطلاعات بیشتری درباره انواع وام بانک مهر ایران ارائه خواهد شد؛

اخبار مرتبط را بخوانید:

طرح پیوند مهر ایران

بانک مهر ایران در راستای تامین مايحتاج ازدواج جوانان و ارتقاي اميد به زندگي و ايجاد اطمينان و آسودگي خاطر مشتريان و فرزندان آن‌ها، به پرداخت تسهيلات در قالب طرح هاي پيوند مهر ايران در بازه زماني ميان مدت، حداکثر ۳ ساله، و بلندمدت، حداکثر 10 ساله، به متقاضيان اقدام کرده است.

راز آسمان پایتخت

انگیزش مهر

افرادی که مایل هستند تا با افتتاح حساب و واريز مبلغي به صورت ماهيانه و مستمر، به مدت ۲۴ ماه، از تسهيلات فوري بانک قبل از ايجاد ميانگين استفاده کنند، می‌توانند تا از یک مدل‌ طرح انگیزش مهر بهره ببرند. مدل اول به شکل سه نوبت تسهیلات به اضافه یک نوبت برداشت پس انداز است. مدل دوم هم به یک نوبت تسهیلات و یک نوبت برداشت پس انداز مربوط می‌شود.

طرح 2 در یک

در طرح ۲ در یک می توانید با مراجعه به هر یک از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران و به پشتوانه حساب خود دو بار برای وام قرض الحسنه درخواست دهند. در این طرح، صاحبان سپرده می توانند با افتتاح حساب و تکمیل موجودی در بانک، به صورت آنی تا ۱۰۰ درصد مبلغ افتتاحی خود، بدون ضامن وام قرض الحسنه دریافت کنند.

طرح 3 در یک

مشتریان بانک مهر ایران این امکان را دارند تا با یک بار افتتاح حساب، درخواست وام دهند و براساس همان یک حساب سه بار وام قرض الحسنه دریافت کنند. کارمزد وام نخست یک درصد و دو وام بعدی چهار درصد اعلام شده است. رپداخت اقساط با توجه به شرایط مشتریان و توافق بانک با وام گیرنده، انعطاف دارد.

تسهیلات امتیازی مهر ایران

این مجموعه با توجه به محدود بودن منابع مالی خود، به منظور پرداخت تسهیلات به مشتریان واجد شرایط، اقدام به تنظیم ضرایب امتیازی کرده است. متقاضیان این امکان را دارند با مراجعه به قسمت «محاسبه تسهیلات امتیازی» و درج مبلغ وام مورد نیاز، نرخ کارمزد، توان بازپرداخت اقساط و انتخاب مدت ماه کسب میانگین موردنظر، از میزان حداقل‌های لازم برای بهره مندی از وام قرض الحسنه این بانک مطلع شوند.

اندوخته بانوان مهر ایران

جامعه هدف این طرح کلیه بانوان متقاضي دريافت تسهيلات قرض الحسنه هستند. این گروه از طريق افتتاح حساب و و واريز مبالغي به صورت مستمر ماهيانه علاوه بر استفاده از خدمات بانک، از تسهيلات قرض الحسنه بهره مند مي‌شوند. وام این طرح طی چهار مرحله جمعا به میزان 41 میلیون تومان به بانوان واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

مهر آتیه نوین

بانک مهر ایران با هدف ایجاد اشتغال و ارزش آفریني در راستاي تأمين آتيه کودکان، اقدام به ارائه طرح مهر آتيه نوين کرده است. در اين طرح متقاضيان با واريز مستمر ماهانه يا سالیانه، میانگین امتیاز خود را در میان مدت یا بلندمدت افزایش می‌دهند. حداکثر مدت اکتساب میانیگین قابل انتخاب از طرف مشتری 10 سال است. با ایجاد این میانگین امکان برخورداری از تسهیلات با مدت بازپرداخت حداکثر 60 ماهه برای مشتری وجود دارد.

اندوخته خانواده مهر ایران

در این برنامه، همانند صندوق‌های رایج در میان خانواده‌ها، اعضا با پرداخت سهم اندوخته ماهانه و تجمیع مبالغ خرد علاوه بر پس انداز، بواسطه هم افزایی و حمایت بانک، از تسهیلات قرض الحسنه بهره مند می‌شوند.
برخلاف روال مرسوم در صندوق‌های خانوادگی که صرفاً از محل سهم اندوخته افراد حاضر اقدام به پرداخت مبالغ تجمیعی به اعضا می‌کند، در این برنامه بانـک با هم افزایی مالی از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه حمایتی، میزان دریافتی افراد صندوق را تا دو برابر افزایش می‌دهد.

اندوخته اجتماعی

تمامی افراد حقیقی و حقوقی مشتری بانک مهر ایران این امکان را دارند تا از طرح اندوخته اجتماعی بهره ببرند. براساس این طرح بعد ار گذشت حداقل چهار ماه از زمان پرداخت اولین حق عضویت به سپرده اندوخته اجتماعی افتتاحی و انجام دست کم چهار مرحله واریز مستمر ماهیانه، تسهیلات قرض الحسنه به شخص متقاضی اعطا می‌شود. ضمنا براساس این طرح امکان پس انداز مبالغ خرد و برنامه ریزی جهت استفاده از تسهیلات قرض الحسنه خرد به صورت دوره‌ای حداقل به میزان ۲.۵ برابر و حداکثر ۵ برابر مبلغ واریزی وجود دارد.

کالا کارت مهر ایران

همه افرادی که قصد خرید کالا داشته و برای این منظور کمبود نقدینگی دارند می‌توانند از این طرح استفاده کنند. افراد با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک مهر و دریافت پیش فاکتور، آن را به بانک ارائه می‌دهند تا بعد از بررسی وضعیت وام را دریافت کنند. این تسهیلات تنها چهار درصد کارمزد دارد.

رایانه کمک
آهن رویال
اوج آرام
دادپویان
آریاپی
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “آنچه باید درباره وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز