آغاز فروش فوق العاده پژو پارس TU5 از روز عید فطر

فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ویژه آزادسازی خرمشهر در حالی از امروز صبح کلید می‌خورد که از پژو پارس TU5 می‌توان به عنوان یکی از محبوب‌ترین مدل‌های این سبد محصولات نام برد.

به گزارش کاماپرس، پس از چند مرحله پیش‌فروش خودرو در سال 99 که با حواشی و انتقادات بسیاری نیز همراه بود، ایران خودرو تصمیم گرفته طرح فروش فوق العاده محصولات خود را به مناسبت آزادسازی خرمشهر از امروز یکشنبه 4 خرداد، آغاز کند.

معرفی پژو پارس TU5

پژو پارس TU5 را می‌توان پرفروش‌ترین محصول ایران‌خودرو دانست که حتی در دوران رکود بازار نیز از فروش بالایی برخوردار است؛ خودرویی که در سال 79 با نام اولیه «پرشیا» و به عنوان خودرویی لوکس و یک رده بالاتر از 405 به بازار معرفی شد و از همان ابتدا به‌عنوان یک خودروی زیبا و خوش‌قیافه، جادار و با کیفیت فنی و عملکردی قابل توجه (نسبت به زمان عرضه) توانست محبوبیت بالایی را برای خود دست و پا کند؛ محبوبیتی که تا به امروز نه تنها از آن کاسته نشده، بلکه با توجه به عدم ورود خودروهای چینی به این رده قیمتی از بازار ایران به طور جدی و عرضه‌نکردن محصولاتی جدید از طرف خودروسازان داخلی با برند ملی روز به روز بر آن اضافه نیز شده است! جالب‌تر اینجاست که بدانید سهم تولید آن در خطوط تولید ایران خودرو تقریبا با مجموع سهم تولید 3 محصول با برند ملی این خودروساز (سمند،رانا و دنا) برابری می‌کند!

این خودرو از موتور TU5، ترمز ضد قفل، کیسه هوای راننده و سرنشین، هندزفری و ایموبلایزر، ترمز چرخ‌های عقب کاسه‌ای با مالتی‌پلکس و رینگ فولادی به عنوان آپشین‌های ویژه خود بهره می‌برد.

مطالب مهم را از دست ندهید 

شرایط فروش ویژه پژو پارس TU5

بر اساس اعلام ایران خودرو، شرایط فروش ویژه پژو پارس TU5 به شرح زیر است:

  • رنگ‌های قابل عرضه: سفید، نقره‌ای و خاکستری
  • قیمت مصوب فروش: 79،709،800 تومان
  • مبلغ ودیعه اول قبل از قرعه‌کشی: 39،800،000 تومان
  • مبلغ ودیعه دوم در صورت انتخاب شدن در قرعه‌کشی: 36،991،600 تومان
  • مبلغ هر چک: 3،910،000 تومان
  • موعد تحویل: حداکثر 90 روزه (از تاریخ ارائه و تایید نهایی چک‌ها)

گفتنیست، در این طرح فروش از سود مشارکت و انصراف نیز خبری نیست.

شرایط شرکت در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو

در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو قیمت قطعی بوده و موعد تحویـل حـداکثر 3 ماهه خواهد بود و وجه خودرو در دو مرحله دریافت خواهد شد، ضمنا” در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت برنامه ریزی شده، مشتریان به روش قرعه کشی انتخاب خواهند شد. براین اساس طرح فروش فوق العاده به روش اعتباری محصولات ایران خودرو از ساعت 8 صبح چهارشنبه مورخ 99/03/07 با شرایط ذیل آغاز می‌گردد و لغایت تاریخ 99/03/14 ادامه دارد.

مشتریان می‌توانند از تاریخ 99/03/04 نسبت به پیش ثبت نام و احراز هویت و دریافت کلمه عبور اقدام نمایند.

نکته 1: امکان دسترسی به راهنمای جامع ثبت نام و یا تنظیم کلمه عبور،در صـفحه اول سـایت فـروش اینترنتـی در بخش اطلاعیه‌ها وجود دارد.

نکته 2: شماره کارت یا حساب بانکی که وجه ثبت نام خودرو به حساب شرکت واریز می گردد، الزاما” مـی‌بایسـت متعلق به شخص متقاضی باشد.

شرایط عمومی بخشنامه جهت استفاده از روش فروش فوق العاده:

حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا 36 ماه است.

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه‌های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا تعلق می‌گیرد.

حداقل سن متقاضی 18 سال تمام و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم است.

ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

مشتریانی که دارای پلاك انتظامی فعال(به نام خود) باشند امکان ثبت نام را ندارند.

تنظیم صلح‌نامه امکان‌پذیر نیست.

سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت ایران خودرو باقی می‌ماند بدیهی است امکان فک رهن قبل از یکسال مقدور نیست.

گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

پایان پیام