آشنایی و بررسی نرم افزار دورکاری BPMS

کار با نرم افزار
ژیوار

در ماه‌های اخیر، شیوع ویروس کرونا علاوه بر سلامت انسان‌ها، ادامه فعالیت بسیاری از کسب‌وکارها را نیز به‌خطر انداخته است. کسب‌وکارهای زیادی به‌دلیل این اپیدمی ناچارا به تعدیل نیرو و حتی توقف فعالیت‌های سازمان روی آوردند. دلیل این تعدیل‌ها و تعطیلی‌ها علاوه بر فشارهای اقتصادی، عدم توانایی آن کسب‌وکارها در مدیریت کارمندان و ادامه فعالیت‌های سازمان به‌صورت دورکاری است.

به گزارش کاماپرس، پیشامد مشکلات غیر مترقبه مثل شیوع یک بیماری فراگیر مانند کرونا، سیل و عواملی مشابه این موارد همیشه در کمین شرکت ها و سازمان های بزرگی هستند که الزام بیشتر به دورکاری یا رها کردن کار تا مدت زمان مشخصی دارند. این موضوع را می توان جزء مشکلات فورس ماژور دانست که در طولانی مدت باعث ایجاد خسارات، ضررها و هزینه های گزافی خواهد شد که به مدیران سازمان ها و پرسنل وارد می شود. بنابراین جنبه ی اقتصادی و بعد از آن جنبه های هدر رفت سرمایه گذاری های پیشین گریبان این افراد را خواهد گرفت. اما چاره چیست؟ استفاده از نرم افزار BPMS.

نرم افزار دورکاری BPMS
نرم افزار BPMS که به نام نرم افزار مدیریت فرآیند شناخته می شود، در کنترل اوضاع و جلوگیری از وخیم شدن شرایط مذکور برای مدیران و کارمندان کاملا مفید خواهد بود. الزام انجام دورکاری فارغ از پیشامد مشکلات غیر قابل پیش بینی، یک امر بدیهی است و ممکن است بسته به شرایط، نیاز ها و حوزه فعالیت یک سازمان یا شرکت بزرگ لازم و ضروری باشد.
نرم افزار BPMS برای انجام دورکاری کارمندان، با مکانیزاسیون فرآیندهای سازمان، ارائه کارتابل جداگانه به همراه درک نیاز های سازمان و فرآیند های جاری، به آنها کمک می کند تا مشکلات جزئی و کلان را کنار بزنند و در صورت وقوع پیشامد خاصی از آن برای ادامه روند کار در کوتاهترین و بهترین زمان ممکن، استفاده نمایند. این فروش نرم افزار bpmsیک نرم افزار دورکاری مستقل به حساب می آید که برای هر سازمان به طور جداگانه و براساس روند جریان جاری در آن به کار برده خواهد شد.

نرم افزار BPMS مبتنی بر وب
اکثریت نرم افزار های تحت وب مانند BPMS در صورت انعطاف پذیر بودن، سریع بودن، استاندارد بودن و مقرون به صرفه بودن و غیره، در نظر سازمان ها به محبوبیت لازم می رسند. چندان دور از انتظار نیست نرم افزار BPMS که مبتنی بر وب است را شامل این ویژگی ها بدانیم؛ نرم افزاری که به مدیران و کارمندان اجازه می دهد تمامی امور و پروسه های دور کاری را تحت وب به نتیجه برسانند.

مکانیزاسیون فرآیندهای شرکت چیست؟
نکته مورد اهمیت برای یک نرم افزار میزان توانایی تطبیق و وفق داده شدن با نیازهای یک سازمان است، چرا که بتواند طبق آنها نیاز های عملیاتی و کاربردی را به مرحله اجرا برساند؛ آن هم در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن بدون نیاز به صرف هزینه های کلانی که در پس وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ می دهند. نرم افزار BPMS امکان ایجاد این وفق دهی و مکانیزه نمودن فرایند های شرکت را در زمان کوتاهی ارائه می کند و از همه مهمتر اینکه این نرم افزار در حالت پایه، جهت ارتقا فرآیند ها و جریانات اصلی در سازمان ها فعالیت می کند.

دریان سفر امید

تبدیل فرایند ها به نرم افزار عملیاتی
ایسنا در گزارشی تاکید کرد:  درتبدیل فرآیند هایی که به صورت جداگانه و مشخص برای هر سازمان و مجموعه بزرگ یکتا است، در این نرم افزار قابل پیاده سازی است. شما با یک رابط کاربر پسند و دارای جزئیات لازم جریانات و فرآیند های شرکت یا سازمان خود را به این لیست نرم افزارهای bpms و تحت وب ارائه می دهید و آنچه که تحویل خواهید گرفت، یک نرم افزار کامل و دقیق است که برای سازمان شما پیاده سازی شده و کار می کند. این نرم افزار برای تبدیل شدن به نرم افزار عملیاتی و کاربردی سازمان شما تنها به اطلاعات و داده های ابتدایی نیاز دارد که در نهایت دورکاری و روند کار مجزا و دقیق پرسنل را به صورت جداگانه آسان خواهد کرد.
همکاری کارمندان برای انجام یک کار توسط کنترل کننده نرم افزار BPMS
نرم افزار BPMS برای ارائه یک بستر پویا جهت امکان انجام آسانتر روند کاری کارمندان طراحی شده است و می تواند با ارائه بخش های متمایز و جداگانه که هر پروسه طبق فرآیند کسب و کار شما از قبل به آن ارائه شده است یک چینش سازماندهی شده و کامل ایجاد نماید.

کارتابل متمرکز کاربران
هر کارمند در این نرم افزار یک کارتابل جداگانه و مشخص دارد و این وظیفه نرم افزار است که کنترل جریان فرآیند ها را مدیریت کند. پس بخش عظیمی از بار طی شدن فرایند ها از بُعد ماشینی به نتیجه میرسند، نه بُعد انسانی تا بروز خطاها با مشکلات بیشتر کاهش پیدا کنند. به این معنا که کارمند به کمک این نرم افزار تحت وب می تواند تمامی امور لازم را به نتیجه (بر اساس فعالیت های تعریف شده وی در سازمان) به نتیجه برساند و درست مانند یک روز کاری از طریق این نرم افزار اموری که باید انجام شوند را به نتیجه برساند.

عدم خسارت در صورت خروج نیروهای کلیدی از سازمان
اگر بخواهیم یکی از عوامل غیر مترقبه را به غیر از موارد بیان شده در ابتدای مطلب بیان کنیم، خروج یکی از پرسنل می تواند جزء این دسته باشد و در تکمیل فرآیند های سازمان خلل ایجاد کند. در این نرم افزار هر کارمند بدون ایجاد اختلال یا به هم ریختگی در فرآیند های کلی سازمان به کار خود مشغول خواهد شد و در صورتی که یک شخص از سازمان خارج شود بخش عظیمی از امور مختل نخواهد شد، چرا که تمامی فرآیند ها در این نرم افزار از قبل تعیین شده هستند، بنابراین برای خرید بهترین نرم افزار bpms می توانید اقدام نمائید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

نهال گشت
آژانس هرمس 724
سبیت
تهران آهن
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز