آخرین قیمت آپارتمان 70 متری در جنت آباد جنوبی / بهمن 1402

آخرین قیمت آپارتمان 70 متری در جنت آباد جنوبی / بهمن 1402-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

موقعیت جغرافیایی مناسب، امکانات رفاهی عالی، دسترسی محلی آسان به مراکز خرید به همراه آب و هوای مطبوع و ترافیک کم باعث شده جنت آباد جنوبی از محله‌های پرطرفدار تهران برای رهن و اجاره یا خرید آپارتمان باشد. در حال حاضر قیمت آپارتمان‌ های 70 متری در این محله با توجه به فاکتورهایی مانند سال ساخت و امکانات حدودا از 5 تا 8 میلیارد تومان است.

کاماپرس در این گزارش 5 آپارتمان 70 متری در جنت آباد جنوبی را معرفی می‌کند.

واحد 70 متری بازسازی شده

یک واحد دو خواب 70 متری در جنت آباد جنوبی با پارکینگ و انباری سندی 5 میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت دارد. هر دو اتاق خواب، سالن و آشپزخانه این واحد نورگیر هستند. واحد ذکر شده ساخت 1378 بوده و نوسازی شده است. این واحد در طبقه سوم ساختمان قرار دارد.

آپارتمان دو خواب در جنت آباد جنوبی

یک آپارتمان 70 متری دو خواب با دسترسی عالی در جنت آباد جنوبی 6 میلیارد تومان قیمت خورده است. این واحد در سال 1390 ساخته شده و در طبقه چهارم ساختمان قرار دارد. واحد مد نظر فول امکانات بوده و دسترسی بسیار خوبی به خدمات و امکانات رفاهی دارد.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

قیمت آپارتمان فول امکانات در جنت آباد

یک واحد 70 متری با دو اتاق خواب استاندارد در جنت آباد جنوبی با قیمت 6 میلیارد و 600 میلیون تومان به فروش می‌رسد. این واحد ساخت 1385 بوده و پارکینگ و انباری آن سندی است. اگر چه این واحد در طبقه اول ساختمان قرار دارد اما ساکنان می‌توانند در صورت نیاز از آسانسور نیز استفاده کنند.

واحد 70 متری خوش نقشه

یک واحد آپارتمان 70 متری 7 سال ساخت در جنت آباد جنوبی با بازسازی کامل 6 میلیارد و 750 میلیون تومان فروخته می‌شود. این واحد در طبقه سوم ساختمان قرار گرفته و دو اتاق خواب دارد. این آپارتمان بسیار خوش نقشه بوده و از امکانات کامل برخوردار است.

قیمت آپارتمان 70 متری رو به آفتاب

یک واحد آپارتمان 70 متری 9 سال ساخت و رو به آفتاب در جنت آباد جنوبی 7 میلیارد و 300 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. این واحد از دو اتاق خواب و امکاناتی چون آسانسور، پارکینگ و انباری برخوردار است. واحد ذکر شده با ویو عالی در طبقه پنجم یک ساختمان شش طبقه قرار دارد.

انتهای پیام

ایده سبز
اوج آرام
رایانه کمک
آهن رویال
آریاپی
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز