72 هزار و 500 دلاری شدن؛ هدف بعدی بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز 79 دلار نسبت به روز گذشته کاهش پیدا کرده و به مرز 60 هزار و 849 دلاری رسیده است. این کاهش قیمتی شدید در نتیجه اختلال معاملات صرافی بایننس یو اس اتفاق افتاد و باعث هراس زیادی در بازار شد. با این حال تحلیلگران این بازار انتظار دارند عوامل رشد قیمتی بیت کوین همچنان این رمزارز را به کانال‌های 90 هزار و حتی 100 هزار دلاری برسانند.

به گزارش کاماپرس، اختلالات موجود در معاملات صرافی بایننس یو اس، باعث کاهش یکباره قیمت بیت کوین از 67 هزار دلار به 62 هزار دلار و سپس 60 هزار دلار شد و هیجانات زیادی را در بازار ایجاد کرد. اما با این حال تحلیلگران معتقدند که نرخ بیت کوین در آینده نزدیک به 90 هزار دلار هم خواهد رسید.

به گفته تحلیلگران مرکز تحقیقات مستقل فنادسترات، با توجه به صعود قیمتی بیت کوین تا کانال 67 هزار دلاری، احتمال رسیدن آن به قیمت 90 تا 100 هزار دلاری وجود دارد. چون سیگنال‌های صعودی زیادی برای بازار رمزارزها فعال است. فاندسترات طی گزارشی اعلام کرده اهداف اولیه بیت کوین نزدیک سطح 72 هزار و 500 دلاری خواهد بود و بعد از آن نوبت به کانال 89 هزار دلاری خواهد رسید.

امکان استفاده از بیت کوین در والمارت

بزرگ‌ترین شرکت‌های جهانی همچنان در حال برنامه ریزی برای استفاده از بیت کوین هستند. گویا والمارت، بزرگ‌ترین خرده فروشی جهان، بی سروصدا در حال پذیرش بیت کوین است. طبق گفته برخی کاربران این فروشگاه، در حدود 200 دستگاه خودپرداز مستقر در برخی شعبه‌های آمریکا، امکان خرید برحسب بیت کوین را برای مشتریان فراهم کرده‌اند. این اقدام می‌تواند زمینه ساز پذیرش آرام ارزهای دیجیتالی توسط والمارت باشد که در صورت وقوع حتما تاثیر مثبت زیادی روی بازار خواهد داشت.

در حال حاضر مجموع ارزش بازارهای جهانی به 2 هزار و 530 میلیارد دلار رسیده و  همچنان 45 درصد این بازار به بیت کوین تعلق دارد.

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *