6 شرکت نفت و گازی که در خرداد ماه استخدام دارند + حقوق

6 شرکت نفت و گازی که در خرداد ماه استخدام دارند + حقوق-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

شرکت‌های نفت و گاز در زمینه‌های مختلفی از جمله استخراج، پالایش، حمل و نقل، تجارت و بازاریابی فعالیت می‌کنند. به عنوان یک صنعت بسیار پویا و پیچیده، شرکت‌های نفت و گاز به دنبال متخصصان با توانایی‌های فنی و مهندسی بالا هستند. این موقعیت‌های شغلی معمولا با حقوق نسبتا بالا، فرصت‌های پیشرفت شغلی و امکانات آموزشی مناسب، جذابیت بالایی برای جویندگان کار دارند.

کاماپرس در این گزارش 6 موقعیت شغلی در شرکت‌های نفت و گازی تهران در خرداد 1403 را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس ایمنی

شرکت پارس گرما، به منظور تکمیل چارت مهندسی در بخش طراحی پروژه‌های جدید خود، نیاز به کارشناس ایمنی (Safety) دارد و برای این موقعیت شغلی 35 تا 45 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. فرد مورد نظر این شرکت باید دارای حداقل 5 سال سابقه مفید در زمینه طراحی و تولید مدارک مهندسی و مسلط به نرم افزارهای مربوطه باشد.

استخدام کارشناسی طراحی ابزار دقیق

شرکت تاپکو به دنبال استخدام کارشناس طراحی ابزار دقیق با حقوق توافقی است. برخورداری از 4 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه، مدرک کارشناسی مهندسی برق و تسلط به تهیه مدارک مهندسی ابزاردقیق پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، ارزیابی پیشنهادات فنی سازندگان، سایزبنگ شیرهای کنترلی با نرم افزارهای مرتبط و Office و AutoCAD برای تصدی این شغل ضروی اعلام شده است.

بیشتر بخوانید:

استخدام کارشناس بازرگانی و فروش

شرکت بهبود فرایند کنترل کارشناس بازرگانی و فروش در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی با حقوق 20 تا 25 میلیون تومان استخدام می‌کند. برخورداری از 3 سال سابقه کاری و سابقه فعالیت در صنعت نفت و گاز برای شروع این همکاری ضروری بوده و فرد باید به زبان انگلیسی مسلط باشد. از دیگر موارد مهم برای این شغل می‌توان به تسلط بر انجام مذاکرات بین المللی و آشنایی با اصول بازرگانی و وارادات کالا اشاره کرد.

استخدام کارشناس محصول

پترو پالایش آکام به دنبال استخدام کارشناس محصول (مشتقات نفتی) با حقوق توافقی و 2 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه است. در این موقعیت شغلی برخورداری از مدرک کارشناسی مهندسی شیمی، پلیمر، مهندسی نفت یا مهندسی انرژی ضروری بوده و فرد باید مسئولیت برنامه ریزی تولید، ارزیابی سفارشات خرید برای ایجاد برنامه‌های تولید مناسب و … را بر عهده بگیرد.

استخدام کارشناس طرح و برنامه ریزی

شرکت تامین انرژی برق ایرانیان تابان به دنبال استخدام کارشناس طرح و برنامه ریزی است. شرکت برای این موقعیت شغلی 18 تا 20 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند و به فردی با 5 سال سابقه کاری مرتبط، دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع، مسلط به مدل فرایند های کسب و کار طبق استاندارد BPMN2 و آشنا با مباحث هوش تجاری نیاز دارد.

استخدام کارشناس IT

شرکت نفت و گاز سرو برای استخدام کارشناس IT اقدام کرده و حقوق این شغل را توافقی اعلام کرده است.  کنترل و نظارت بر شبکه‌های موجود در شرکت، مدیریت شبکه و کنترل سطوح دسترسی و تهیه و نگهداری نسخه‌های پشتیبان از نرم افزارها، سیستم عامل‌ها، سرورها و …. بخشی از وظایف این کارشناس است. برخورداری از 3 سال سابقه کاری مرتبط و تسلط به زبان انگلیسی در حد متوسط از موارد مهم برای این شغل به شمار می‌روند.

انتهای پیام

مرتبط با : استخدام یارایران استخدام
رایانه کمک
روکش مارال
آهن رویال
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز