6 سوال پرتکرار کاربران درباره وام های بانک کشاورزی

تورهای مسافرتی لحظه آخر

ارائه انواع وام‌ها در قالب‌های مختلف، از جمله خدمات هر بانکی است. بانک کشاورزی هم به منظور جلب رضایت مشتریان خود و همچنین تکمیل سبد خدمات، انواع تسهیلات را به مشتریان واجد شرایط می‌پردازد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، هر نوع وامی به مدارک و شرایط خاصی نیاز دارد. مخصوصا در بانک کشاورزی، تسهیلات خاصی برای فعالان حوزه کشاورزی در نظر گرفته شده است. افرادی که مشتری این بانک هستند و از خدمات آن بهره می‌برند، بهتر است انواع خدمات مالی و تسهیلاتی بانک کشاورزی را هم بشناسند. معمولا مشتریان در این خصوص سوالات زیادی دارند. در این گزارش به شش سوال پرتکرار مشتریان بانک کشاورزی پرداخته شده است؛

اخبار مرتبط را بخوانید:

1. منابع مالی تسهیلات بانک کشاورزی از چه راه‌هایی تامین می‌شود؟

بانک کشاورزی در چارچوب عملیات بانکداری بدون ربا و در قالب عقود اسلامی به اشخاص حقیقی و حقوقی وام می‌دهد. اما منابع مالی این تسهیلات از راه منابع داخلی، صندوق توسعه ملی، وجوه اداره شده و وجوه تبصره‌ای تامین می‌شود.

راز آسمان پایتخت

2. چه افرادی امکان استفاده از وام‌های بانک کشاورزی را دارند؟

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که در امور تولیدی، بازرگانی، به خصوص بخش کشاورزی، فعالیت دارند، می‌توانند برای استفاده از انواع وام بانک کشاورزی درخواست دهند. اما امکان پرداخت انواع تسهیلات بانک کشاورزی به شرکت‌هایی که دفاتر اصلی کار آن‌ها در خارج از کشور بوده با عملیاتی ثبتی آن در کشورهای دیگر انجام شده، مجاز نیست.

3. تسهیلات اعطایی بانک کشاورزی به چند بخش تقسیم می‌شود؟

بانک کشاورزی در دو قالب سرمایه‌ای و سرمایه در گردش به مشتریان واجد شرایط وام می‌پردازد. تسهیلات سرمایه‌ای برای انجام امور اساسی و خرید کالای سرمایه‌ای پرداخت می‌شود. اما پرداخت وام سرمایه در گردش برای بهره برداری اقتصادی اتفاق می‌افتد.

4. افراد درخواست وام خود را به چه شکلی ثبت می‌کنند؟

متقاضیان واجد شرایط برای دریافت وام مورد نظر خود باید در سامانه اعتبارات بانک کشاورزی ثبت درخواست را انجام دهند. کارشناسان این مجموعه در اسرع وقت درخواست‌ها را بررسی کرده و با توجه به منابع مالی، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها اقدامات لازم را انجام و به متقاضیان ابلاغ می‌کنند.

5. قراردادهای عقود بانکی به چه شکل قابل تهیه است؟

قراردادهای بانکی در قالب خرید دین، جعاله، مشارکت مدنی، فروش اقساطی، قرض الحسنه، مزارعه، مساقات و … ارائه می‌شود. فرم این قراردادهای بانکی را باید از وبسایت بانک کشاورزی تهیه کرد.

6. اقساط تسهیلات به چه شکل پرداخت می‌شود؟

وام گیرندگان از دو روش حضوری و غیرحضوری امکان پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی را دارند. مراجعه به شعب بانک کشاورزی، خودپرداز و کیوسک بانک روش‌های حضوری پرداخت اقساط تسهیلات هستند. پرداخت اقساط وام‌های بانک کشاورزی به صورت غیرحضوری هم از طریق اینترنت بانک، همراه بانک و پرداخت اقساط به صورت مستمر انجام می‌شود.

مرتبط با : بانک کشاورزی
آریاپی
آهن رویال
رایانه کمک
ایده سبز
اوج آرام
روکش مارال
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “6 سوال پرتکرار کاربران درباره وام های بانک کشاورزی

  1. سلمان یوسفوند گفته:

    سلام بانک کشاورزی وامی نمیده که شرایط گذاشتید بنده دوساله درخواست وام دادم نمیدن بگو کی بهشون اعتبار میدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز