5 موقعیت شغلی برای استخدام در خانومی

آرایشی- کاماپرس
ژیوار

خانومی به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی شناخته می‌شود. این شرکت نماینده رسمی بیش از 250 برند بوده و با برخورداری از یک تیم متخصص و حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت می‌کند. خانومی در زمینه‌های مختلفی از جمله بازاریابی و فروش، تولید محتوا، پشتیبانی مشتریان و … برای جذب نیرو اقدام کرده است.

کاماپرس در این گزارش 5 موقعیت شغلی برای استخدام در خانومی با حقوق توافقی را معرفی می‌کند.

استخدام منشی اداری

خانومی به دنبال استخدام منشی اداری با حداقل 2 سال سابقه کاری مرتبط است. فرد مورد نظر شرکت در این موقعیت شغلی باید به امور اداری و آیین نگارش مکاتبات اداری مسلط بوده و توانایی برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، نظارت و کنترل بر امور دفتری را داشته باشد.

استخدام کارشناس برنامه‌ریزی عملیات

خانومی همچنین به کارشناس برنامه‌ریزی عملیات با 2 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه نیاز دارد. برای تصدی این شغل برخورداری از حداقل مدرک کارشناسی در رشته‌های مرتبط با مهندسی صنایع الزامی بوده و فرد باید مواردی چون تهیه گزارش‌های هفتگی، ماهیانه و دوره‌ای و همکاری در تهیه بودجه سالیانه را بر عهده بگیرد.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام کارشناس حسابداری خزانه

خانومی در موقعیت شغلی دیگری برای استخدام کارشناس حسابداری خزانه اقدام کرده است. برای شروع این همکاری فرد به بیش از 3 سال سابقه کاری مرتبط نیاز داشته و باید بر اصول و مفاهیم و استاندارهای مرتبط حسابداری، امور و قوانین بانکی و انواع گزارشات خزانه داری مسلط باشد.

استخدام کارشناس تولید محتوا

خانومی به کارشناس تولید محتوا هم نیاز دارد. این کارشناس باید بر اصول نگارش فارسی مسلط بوده و از سطح زبان انگلیسی متوسط به بالا برخوردار باشد. از وظایف این فرد می‌توان به درج با کالاهای درخواست شده در سیستم JIRA با مشخص کردن زمانبندی دقیق و تولید محتوای غنی برای کالاها اشاره کرد.

استخدام کارشناس مرکز تماس

خانومی برای پاسخگویی تماس‌های ورودی مشتریان و حل مشکل آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان، کارشناس مرکز تماس استخدام می‌کند. انجام تماس خروجی برای پیگیری موارد لازم، پاسخگویی تیکت‌های ارسال شده و پاسخگویی چت آنلاین از دیگر وظایف این فرد به شمار می‌رود.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجاخانومی
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
آژانس هرمس 724
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز