5 عطر تابستانی برای دختران نوجوان + قیمت بهار 1403

ژیوار

عطرها تنها برای ایجاد بویی خوب بر روی بدن و لباس نیستند مانند لباس، عطر نیز نمودی از شخصیت افراد است؛ به‌ویژه آن‌که عطر مانند لباس مرتباً عوض نمی‌شود و انتخاب آن هوشمندی، دقت و آشنایی با روایح مختلف را می‌طلبد. نوجوانی هنگام یافتن و بروز دادن شخصیت است که بخشی از آن در لباس و عطر متجلی می‌شود.

کاماپرس در این گزارش به معرفی 5 عطر تابستانی برای دختران نوجوان می‌پردازد.

1- عطر آری آریانا گرانده

عطر آری که آرایانا گرانده آن را در سال 2015 به بازار معرفی کرد، ادوپرفیومی شیرین و ملایم با رایحه گلی میوه‌ای است. این عطر با بوی گریپ فروت، تمشک و گلابی آغاز می‌شود که حسی میوه‌ای و خنک را ایجاد می‌کند؛ قلب رایحه خود را در نت‌های گلی نشان می‌دهد که شامل رز، گل برف و ارکیده هستند و حسی زنانه و رمانتیک را منتقل می‌کنند. پس از آن نوبت به حضور گرم نت‌های مُشکی و شیرین پایانی می‌رسد که در روایح مشک، وانیل و مارشمالو متجلی شده‌است. شیشه حاوی 100 میلی‌لیتر از این عطر دخترانه را در زمان نگارش این نوشته می‌توانید با قیمتی در حدود 4 میلیون تومان خریداری کنید.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

2- عطر دیزی از مارک جیکوبز

بسیاری از افراد، برند آمریکایی مارک جیکوبز را با عطر دیزی می‌شناسند. این ادوتویلت خنک، رایحه‎‌ای گلی، چوبی مشکی دارد. با اسپری کردن این عطر بر روی پوست ابتدا رایحه میوه‌ای گریپ فروت، توت فرنگی و برگ بنفشه مشام را می‌نوازد و حس تازگی را در فضا ایجاد می‌کند؛ سپس نت‌های میوه‌ای قلب عطر خودنمایی می‌کنند که شامل بنفشه، یاس و یاسمن است. درپایان روایح چوبی، مشک و وانیل حسی زنانه و گرم را بر جای می‌گذارند.با پرداختن حدود 7 میلیون تومان می‌توانید شیشه حاوی 100 میلی‌لیتر از این ادوتویلت شیرین را برای دورهمی‌های دوستانه خود تهیه کنید.

3- عطر وایت بلو از دولچه گابانا

ادوتویلت خنک وایت بلو از خانه مد ایتالیایی دولچه گابانا با رایحه گلی‌میوه‌ای خود، حسی تازه و مرکباتی را ایجاد می‌کند. این عطر در ابتدا خود را با رایحه‌های لیمو ترش، سیب، سدر و گل استکانی معرفی می‌کند و سپس از نت‌های رز، یاس و چوب خیزران پرده برمی‌دارد. در پایان تأثیر سنگین و گرم این عطر در روایح مشک، کهربا و چوب صندل سفید برجا می‌ماند. شیشه محتوی 100 میلی‌لیتر از این ادوتویلت ترش به قیمت حدوداً 6 میلیون و 400 هزار تومان به فروش می‌رسد.

4- عطر ویوا لا جوسی از جوسی کوتور

«ویوا لا جوسی» ادوپرفیومی خنک و شیرین با رایحه گلی‌میوه‌ای است که برند آمریکایی جوسی کوتوردر سال 2008 آن را به جهان مد معرفی کرد. نت‌های ابتدایی این عطر را نارنگی ماندارین و میوه های جنگلی تشکیل می‌دهند. قلب رایحه عطر در نت‌های گلی یاس و یاسمن به مشام می‌رسد و نت‌های گرم کهربا، وانیل ، چوب صندل سفید، پرالین و کارامل روایح پایه عطر را می‌سازند.

شیشه 100 میلی‌لیتری این عطر به قیمت حدود 5 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رسد.

 

5- عطر تامی گرل از تامی هیلفیگر

ادوتویلت شیرین و خنک تامی گرل از برند تامی هیلفیگر، با رایحه‌ گلی‌میوه‌ای برای استفاده روزانه خانم‌های جوان است. شکوفه درخت سیب، کاملیا پرتقال ماندارین و انگور فرنگی سیاه رایحه این عطر را افتتاح می‌کنند؛ پس از مدتی بوی لیمو، یاس، رز، گریپ فروت، زنبق، نعناع و بنفشه یه مشام می‌رسد و در انتها مگنولیا، یاس، سدر، چوب صندل و چرم رایحه پایانی عطر را ایجاد می‌کنند.

شیشه محتوس 100 میلی‌لیتر از این عطر حدوداً 3 میلیون و 600 هزار تومان قیمت دارد.

انتهای پیام

مرتبط با : پرفیموسعطر الیسا
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز