5 شغل با حقوق بالای 25 میلیون تومان در تهران / تابستان 1403

5 شغل با حقوق بالای 25 میلیون تومان در تهران / تابستان 1403-کاماپرس
ژیوار

اگر به دنبال فرصت‌های شغلی با حقوق متوسط و مناسب در پایتخت هستید، ممکن است با چالش‌هایی مواجه شوید. با وجود رقابت فراوان در بازار کار تهران، انتخاب شغل مناسبی که به انتظارات مالی و حرفه‌ای شما بپردازد، ممکن است چالش‌برانگیز باشد. اما با دانستن حقوق متوسط برای شغل‌های مختلف و آگاهی از فرصت‌های شغلی موجود، می‌توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

کاماپرس دراین گزارش 5 شغل با حقوق بالای 25 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس ارزیابی امنیت و تست نفوذ

شرکتی که در بازارهای مالی فعالیت می‌کند، به دنبال استخدام کارشناس ارزیابی امنیت و تست نفوذ است و برای این موقعیت شغلی 26 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. فرد مورد نظر این شرکت باید بیش از 3 سال سابقه کاری مرتبط برخوردار بوده و مواردی چون تست نفوذ سامانه‌های تحت وب، تست نفوذ زیر ساخت و شبکه و انجام فرایند ممیزی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات را برعهده بگیرد.

استخدام حسابدار ارشد

یک شرکت فعال در زمینه تامین کالا و تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، حسابدار ارشد خانم با بیش از 5 سال سابقه کاری استخدام می‌کند و برای این شغل 26 میلون تومان حقوق در نظر گرفته است. برای تصدی این شغل مواردی چون آشنایی کامل به نرم‌افزار سپیدار و سابقه کار در مدیریت مالی شرکت‌های بازرگانی حائز اهمیت است.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام کارشناس ارشد فروش

یک شرکت معتبر که در حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودرو در تهران فعالیت می‌کند به کارشناس ارشد فروش نیاز دارد. این شرکت فردی را با بیش از 3 سال سابقه کاری مرتبط استخدام می‌کند و برای این فرد 26 میلیون تومان حقوق در نظر دارد. اولویت با افرادی خواهد بود که از تجربه فروش در نمایندگی‌های معتبر فروش خودرو برخوردار باشند.

استخدام کارشناس ارشد مالی

شرکتی که در زمینه ارائه خدمات سلامت فعالیت دارد برای استخدام کارشناس ارشد مالی اقدام کرده است. فرد در این موقعیت شغلی باید بیش از 6 سال سابقه کاری داشته باشد و 28 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. تسلط در تهیه گزارشات سود و زیان، ثبت بهای تمام شده در اکسل، آگاهی نسبی به صورت های مالی و سیستم راهکاران برای شروع این همکاری لازم است.

استخدام بازاریاب حضوری

یک شرکت مهندسی که در زمینه خدمات ساختمانی، بازسازی و دکوراسیون داخلی به دنبال استخدام بازاریاب حضوری با حقوق 30 میلیون تومان است. برای شروع کار در این شرکت و در این موقعیت شغلی برخورداری از بیش از 3 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه، تسلط بر فنون مذاکره و مهارت فروش حوزه‌های ساختمانی حائز اهمیت محسوب می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران استخدامجابینجاکارپیشه
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز