5 شرکت بزرگ نفت و گازی که در تیرماه استخدام دارند + شرایط

ژیوار

صنعت نفت حوزه وسیعی را دربرمی‌گیرد و از سازندگان ابزارآلات تا تولید و توزیع کنندگان در آن جای می‌گیرند. این مجموعه وسیع به نیروهای مختلفی در حوزه‌های متنوع شامل مهندسی، کنترل پروژه، حسابدار و حتی کارشناس فروش نیاز دارد.

کاماپرس در این گزارش، 5 شرکت بزرگ نفت و گازی که در تیرماه 1304 استخدام دارند، را معرفی می‌کند.

1- استخدام کارشناس دبیرخانه در شرکت نفت سپاهان

پالایشگاه نفت سپاهان از واحدهای نفت اصفهان است که برای انجام امور دفتری خود اقدام به استخدام یک نیروی کارشناس دبیرخانه می‌کند. نیروی مورد نظر باید با روند مکاتبات اداری و ثبت و تفکیک آن‌ها، امور مربوط به دبیرخانه و نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس آشنایی کامل داشته باشد.

سن بین 25 تا 40 سال، دست‌کم 3 تا 6 سال سابقه کار و حداقل مدرک کارشناسی شرایط مورد نیاز برای احراز این شغل هستند. جنسیت و وضعیت نظام وظیفه اهمیتی ندارند.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

2- استخدام کارشناس طرح و برنامه در پالایشگاه نفت آفتاب

شرکت پالایش نفت آفتاب برای عنوان شغلی کارشناس طرح و برنامه، اقدام به استخدام یک نیروی 26 تا 36 ساله با مدرک کارشناسی مهندسی صنایع می‌کند. جنسیت متقاضی اهمیتی ندارد اما برای آقایان معافیت و یا پایان خدمت سربازی الزامی است. همکاری با این شرکت به‌صورت تمام‌وقت خواهد بود و درصورت نیاز احتمال سفر کاری نیز وجود خواهد داشت. برای همکاری با این‌ مجموعه علاوه بر تسلط بر مباحث مدیریت کسب‌وکار نیاز به آشنایی با صنعت نفت و گاز و پروژه‌های EPC نیز وجود دارد. آشنایی متوسط با زبان انگلیسی و تسلط بر نرم‌افزارهای مجموعه آفیس برای احراز این شغل لازم است.

تسهیلاتی مانند وام، بیمه تکمیلی درمان، بن خرید کالا، هدایای مناسبتی، دسترسی به کتابخانه، پرداخت کمک‌هزینه دوره آموزشی، ناهار و تسهیلات تفریحی و گردشگری از مزایای این شغل هستند. مبلغ حقوق به‌صورت توافقی تعیین می‌شود.

3- استخدام کارشناس منابع انسانی در شرکت توسعه نفت هرمزگان

شرکت تولیدی توسعه نفت هرمزگان اقدام به استخدام کارشناس منابع انسانی به‌صورت تمام وقت می‌کند. سابقه کار متقاضی این شغل باید حداقل 5 سال و حداقل مدرک او کارشناسی باشد. جنسیت و وضعیت نظام وظیفه برای کارفرما اهمیتی ندارد. شرایط سنی این شغل بین 20 تا 35 سال و مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام، تسلط بر قوانین کار و تأمین اجتماعی، تحلیل آماری و تسلط نسبی بر زبان انگلیسی هستند. حقوق به‌صورت تواقفی تعیین می‌گردد.

4- استخدام خانم کارشناس فروش در ایلیا صنعت پژوهان

شرکت مهندسی بازرگانی ایلیا صنعت پژوهان، فعال در زمینه تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی، نیاز به یک نیروی فروش و بازاریابی به‌صورت تمام‌وقت و با حداقل مدرک کارشناسی دارد. آشنایی با زبان انگلیسی، کامپیوتر و نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس و حداقل 1 سال سابقه کار در زمینه فروش از شرایط احراز این شغل هستند. حقوق پرداختی به‌صورت توافقی تعیین می‌گردد. بیمه و پورسانت از مزایای این شغل هستند.

5- استخدام کارشناس ارشد حسابداری در پالایشگاه نفت و انرژی اروندان

پالایشگاه نفت و انرژی اروندان که شرکتی تولیدی-بازرگانی در حوزه قیر و فولاد در تهران است یک نیروی حسابدار خانم را به‌صورت تمام وقت جذب می‌کند. نیروی مذکور می‌بایست حداقل 5 سال سابقه کار مفید، حداقل مدرک کارشناسی و تسلط کامل بر امور حسابداری، ثبت اسناد و نرم‌افزارهای مایرکروسافت آفیس داشته باشد. داشتن تجربه کاری در شرکت‌های تولیدی برای متقاضی مزیت به حساب می‌آید. حقوق پرداختی از 20 میلیون تومان آغاز می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر به سایت‌های کاریابی همچون جاب ویژن و جابینجا مراجعه کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : جاب ویژنجابینجا
نهال گشت
آژانس هرمس 724
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز