5 رمزارز اصلی بازار با پیش بینی سود چند برابری تا پایان 2024

ژیوار

رمزارزهای لایه یک یا اصلی بازار که معمولا دارای اکوسیستم‌های اختصاصی نیز هستند در سال 2024 رشد نسبتا خوبی داشته‌اند و پیش بینی رشد قیمتی برای این رمزارزها تا پایان سال 2024 نیز دور از ذهن نیست.

به گزارش کاماپرس، تحلیل‌گران شانس برخی از این رمزارزهای اصلی بازار را برای رشد چند برابری بیشتر می‌دانند. در ادامه چند رمزارز اصلی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

1 – اتریوم 10 هزار دلاری

اتریوم این روزها دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است و انتظار بالایی برای رشد قیمتی آن وجود دارد. یکی از دلایل اصلی این انتظار پذیرش ای تی اف‌های اتریوم و صندوق‌های سرمایه‌گذاری این رمزارز در آمریکا و برخی دیگر از کشورهای پیشرفته جهان است.

اتریوم در حال حل بزرگترین نقطه ضعف خود یعنی هزینه بالای نقل و انتقال است و اگر در آپدیت‌های پیش رو این مشکل را حل کند، رشد قیمتی چند برابری آن تا حدود 10 هزار دلار حاصل خواهد شد.

دریان سفر امید

2 – بی ان بی 1800 دلاری

رمزارز اختصاصی بایننس نیز بعد از یک دوره رکود، رشد انفجاری خوبی را در هفته‌های گذشته داشته است و معامله‌گران رشد هفته‌های گذشته را پایان اصلاح بزرگ BNB و آغاز رشد اصلی آن می‌دانند. این رمزارز توسط بزرگترین صرافی رمزارزی جهان به وجود آمده و حمایت می‌شود. به همین دلیل اگر در مسیر رشد بیفتد با حمایت‌های مالی و معنوی بایننس عملا مسیر خود را ادامه خواهد داد.

بر اساس داده‌های فیبوناچی 1800 دلاری شدن این رمزارز محتمل به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

3 – کاردانو 4 دلاری

کاردانو که با نام ADA در بازار عرضه شده است یکی از رمزارزهای محبوب جهان است و در بین ایرانی‌ها نیز از اقبال بلندی برخوردار بوده است. کاردانو ممکن است در پایان 2024 به رقم 4 دلار برسد که آرزوی بیشتر سرمایه‌گذاران این رمزارز است.

کاردانو برخلاف بسیاری دیگر از رمزارزهای معرفی شده هنوز جهش خود را آغاز نکرده است و به همین دلیل در صورت رسیدن به ۴ دلار، سود رویایی را نصیب علاقمندانش خواهد کرد.

رمارز کاردانو

4 – سولانا در مسیر 533 دلار

سولانا یا رمزارز SOL که فعالیت اصلی آن در زمینه DeFi و ان اف تی‌ها است، این روزها روزنه‌های امید را بر روی سرمایه‌گذاران وفادار خود گشوده است. دلیل این موضوع را باید در فعالیت‌های رمزارز در حوزه‌های گفته شده دانست.

قیمتی که برای پایان سال این رمزارز پیش بینی شده است حدود 533 دلار است. حتی اگر SOL به این قیمت نرسد هم سود بسیار بزرگی را نصیب دارندگانش خواهد کرد.

5 – آواکس 121 دلاری

قیمتی که تحلیل‌گران رمزارزها روی افزایش قیمتی آواکس تعیین کرده‌اند حدود 121 دلار در پایان سال 2024 است. آواکس یک رمزارز رده اولی با امکانات بسیار گسترده است که این امکانات، آن را برای انجام هر نوع فعالیتی کاربردی کرده است.

آواکس مدت‌ها در یک کف قیمتی نوسان و به اصطلاح ریکاوری کرده است و با کندن خود از آن کف قیمتی در هفته‌های اخیر نشانه‌های رشد را به معامله‌گران نشان داده است. این نشانه‌های رشد به حدی قوی است که به نظر امکان برگشت به پایین‌تر را برای رمزارز نخواهد داد.

رمزارز کاردانو

انتهای پیام

مرتبط با : بیت ایمنبیت پین
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز