در زمان ریزش بازار کدام ارز دیجیتال را بخریم؟

تورهای مسافرتی لحظه آخر

 اصلاح بازار و ریزش‌های موقتی این فرصت را برای سرمایه‌گذاران به وجود می‌آورد تا بتوانند ارزهای مورد نظر خود را با قیمت ارزان‌تری خریداری کرده و به سبد دارایی‌های خود بیفزایند. همچنین کسانی که علاقمند به خرید پله‌ای ارزهای دیجیتال هستند نیز با هر ریزش مقدار بیشتری به ارزهای موجود در سبد خود اضافه می‌کنند.

کاماپرس در این گزارش به معرفی 3 ارز دیجیتال برای خرید در ریزش‌ این روزهای بازار پرداخته است.

1 – رمزارز اتریوم

اتریوم به عنوان سلطان آلت کوین‌ها هنوز هم راه زیادی در بازار رو به رشد ارزهای دیجیتال دارد و به دلیل آپدیت‌ها و برنامه‌های جدید، هر ماهه تعداد بیشتری از سرمایه‌گذاران را به سوی خود جلب می‌کند. این ارز نیز همانند سایر آلت کوین‌ها اصلاح چند هفته‌ای را پشت سر گذاشته و قیمت آن حدود 30 درصد در این اصلاح‌ها کاهش داشته است.

اتریوم هم اکنون به قیمتی حدود 3 هزار و 77 دلار معاله می‌شود و در صورت شتاب دوباره بازار می‌تواند سقف تاریخی خود را نیز شکسته و به بالاتر از انتظار بیشتر معامله‌گران برسد. ادامه اصلاح نیز می‌تواند اتریوم را در نوبت اول تا 2860 و در نوبت بعدی تا 2110 دلار نیز برساند.

به نظر می‌رسد خرید پله‌ای این ارز دیجیتال پشتوانه‌دار در قیمت کنونی و در صورت اصلاح در دو قیمت گفته شده، در درازمدت می‌تواند سودآور باشد.

راز آسمان پایتخت

2 – ارز دیجیتال سولانا

چارت ارز دیجیتال سولانا که با مخفف SOL در بازار معامله می‌شود نیز چارتی شبیه اتریوم دارد. با این تفاوت که این ارز در چند هفته اخیر ریزش 45 درصدی و اندکی بیشتر از اتریوم را تجربه کرده است. سولانا نیز یکی از ارزهای پشتوانه‌دار بازار است و با یک حرکت شتابی دیگر می‌تواند این زیان را ظرف چند روز جبران کند.

سولانا که هم اکنون حدود 140 دلار معامله می‌شود، حدود 3 هفته قبل قیمتی بالای 200 دلار را ثبت کرده بود و به نظر می‌رسد که دوباره نگاهی به این مقاومت خود خواهد داشت. در صورت ریزش دوباره، حمایت 99 دلاری برای خرید بیشتر مناسب خواهد بود.

سولانا جزو رمزارزهایی است که اکوسیستم خاص خود را دارد و همین نیز کمک می‌کند تا هر ماهه سرمایه‌گذاران جدیدی وارد حمایت از این توکن شوند.

3 – رمز ارز متیک

متیک رمزارزی است که در 5 هفته اخیر ریزش 55 درصدی قیمتی را تجربه کرده است. این رمزارز که هم اکنون به قیمتی حدود 0.7 دلار معامله می‌شود، بسیار نزدیک به حمایت هفتگی خود در 0.5 دلار است و بدون شک با رسیدن به این نقطه نیز جهش خوبی را خواهد داشت. به نظر می‌رسد که خرید دو پله‌ای در نقطه کنونی و در زمان رسیدن به حمایت گفته شده، منطقی‌تر خواهد بود.

متیک در طول دو ماه گذشته به قیمت بالای 1.2 دلار هم رسیده بود و رسیدن دوباره به بالای یک دلار دور از دسترس نیست. این ارز معمولا به بازگشت‌های طوفانی معروف است و در دوره‌های مشابه دیگر نیز موفق به بازگشت بالای 50 درصد در طول چند هفته شده است.

انتهای پیام

مرتبط با : او ام پی فینکسبیت ایمن
دادپویان
ایده سبز
اوج آرام
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز