10 شغل با حقوق بالای 25 میلیون تومان در تهران

در سال 1401 برخی از مشاغل درآمدی بالاتر از متوسط حقوق کل جامعه داشته‌اند. برخی از پردرآمدترین این مشاغل برنامه‌نویسی جاوا، مدیر محصول، برنامه نویسی سی شارپ، مدیر استراتژی و مدیریت و امنیت شبکه بوده‌اند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

در ادامه کاماپرس با جستجو در سایت جابینجا 10 شغل با حقوق 25 میلیون تومان یا بیشتر را در تهران را معرفی می‌کند.

*اولین شغلی که معرفی می‌شود، کارشناس کنترل پروژه عمرانی با حقوق حداقل 25 میلیون تومان است. در این موقعیت شغلی فرد باید تحصیلات در رشته عمران و سابقه‌کاری حداقل سه ساله داشته باشد. تسلط بر اکسل، نرم افزار مدیریت پروژه ام‌اس‌پی و دی‌سی‌سی از دیگر شرایط این شغل است.

* یک شرکت گردشگری مدیر دیجیتال مارکتینگ با حقوق حداقل 25 میلیون تومان استخدام می‌کند. برنامه‌ریزی، طراحی و اجرای کمپین‌های فروش و ریتارگتینگ وتسلط بر ابزارها و نرم‌افزارهای لازم شرایط این موقعیت شغلی هستند.

بیشتر بخوانید:

* یک فروشگاه آنلاین سرپرست مالی و حسابداری با حقوق 26 میلیون تومان استخدام می‌کند. در این موقعیت فرد باید بر اجرای فرایندها و عملیات حسابداری نظارت کند، اسناد حسابداری را کنترل کند و حسابداری دستمزدها را انجام دهد.

*شرکت اوست نیاز به یک مدیر سرپرست تولید برای نظارت بر خطوط تولید، نظارت بر عملکرد کیفی تیم تولید، ثبت آمار دقیق تولید، نظارت بر عملکرد کارکنان و … نیاز دارد. حقوق این موقعیت شغلی حداقل 26 میلیون تومان است.

* کارشناس تست نفوذ وب و امنیت دیگر موقعیت شغلی با حقوق حداقل 26 میلیون تومان است. تسلط بر مفاهیم تست نفوذ و ارزیابی امنیت، داشتن گواهینامه‌های دوره‌های تخصصی تست امنیت، آشنایی کافی با برنامه نویسی و آشنایی با بدافزارها از دیگر شرایط مطرح شده برای این شغل است.

* برنامه نویس ارشد سی + + موقعیتی شغلی با حقوق حداقل 26 میلیون تومان است که نیاز به حداقل سه سال سابقه کاری دارد. فرد متقاضی باید توانایی مدیریت تیم برنامه‌نویسی و ایده پردازی برای تیم را داشته باشد.

* یک شرکت فعال در حوزه آی‌تی نیاز به یک برنامه‌نویس فول استک با تسلط کامل بر پایتون و سابقه کار حداقل سه ساله نیاز دارد. حقوق این شغل 28 میلیون تومان است.

* یک شرکت فعال در حوزه اینترنت اشیا، برنامه‌نویس فرانت‌اند با حقوق 30 میلیون تومان استخدام می‌کند. برای پذیرش در این شغل تسلط بر تایپ اسکریپت، گیت، طراحی صفحات ریسپانسیو و پیاده‌سازی اپلیکیشن وب الزامی است.

*یک شرکت فعال در حوزه معماری برنامه‌نویس جاوا برای نوسازی و بازطراحی نرم افزار استخدام می‌کند. تسلط بر جاوا کور، یونیت تست، گیت و حل مسئله از جمله شرایط پذیرش در این کار است. حقوق این موقعیت شغلی 30 میلیون تومان است.

* یک آموزشگاه زبان انگلیسی برنامه‌نویس پی‌اچ‌پی با حقوق 30 میلیون تومان استخدام می‌کند. فرد متقاضی باید حداقل سه سال سابقه کاری در برنامه‌نویسی پی‌اچ‌پی و لاراول داشته و بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشد.

انتهای پیام

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “10 شغل با حقوق بالای 25 میلیون تومان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *