فوری / شرایط ثبت نام وام یک میلیارد تومانی بانک تجارت + مبلغ اقساط

ژیوار

پزشکان، وکلا، طلا و جواهرسازان و مدیران شرکت‌ها که قصد تداوم شغل خود را داشته و برای این کار به وام نیاز دارند می‌توانند به بانک تجارت مراجعه کرده و برای تسهیلات «طرح فردا» آن درخواست بدهند.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، سقف این تسهیلات برای هر رده شغلی متفاوت است. مثلا حداکثر این وام برای پزشکان متخصص و سازندگان طلا و جواهر به 1 میلیارد تومان می‌رسد. میزان حداکثری این وام برای پزشکان عمومی، وکلا و صاحبان دفترخانه‌ها 500 میلیون تومان اعلام شده است. مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های ارزنده بانکی نیز تا سقف 100 میلیون تومان امکان درخواست این وام را دارند.

حساب سپرده که می‌توان روی آن درخواست تسهیلات مذکور را داد باید بلندمدت باشد. همچنین سود این تسهیلات 15 درصد اعلام شده و به منظور دریافت آن باید دو ضامن معتبر هم صنف متقاضی معرفی شوند. علاوه بر این سپرده متقاضی نیز تا زمان تسویه اقساط مسدود خواهد شد. مدت زمان بازپرداخت به انتخاب وام گیرنده متفاوت است اما از 36 ماه بیشتر نخواهد شد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

دریان سفر امید

با در نظر گرفتن مبلغ وام 1 میلیارد تومانی، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت 36 ماهه میزان هر قسط 34 میلیون و 665 هزار و 329 تومان است. کل سود وام به 247 میلیون و 951 هزار و 826 تومان خواهد بود. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز به 1 میلیارد و 231 میلیون و 350 هزار تومان می‌رسد.

دیگر شرایط دریافت وام طرح فردا چیست؟

بانک تجارت یکی از بانک‌‌های دولتی است که انواع وام را به مشاغل مختلف می‌پردازد. لازم به ذکر است که هر فردی از هر صنفی هنگام دریافت وام فردا باید جواز کسب معتبر ارائه بدهد. ضمنا جواز کسب وی نباید در هنگام درخواست این وام در رهن بانک دیگری باشد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک تجارت
نهال گشت
تهران آهن
روکش مارال
سبیت
آژانس هرمس 724
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز