فروش اقساطی جک اس 5 کرمان موتور

کرمان موتور شرایط اقساطی دو محصول جک اس 5 و جک اس 5 نیوفیس را اعلام کرد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار خودرو، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، قیمت مصوب خودرو جک اس 5 و جک اس 5 نیوفیس 985 میلیون تومان اعلام شده که متقاضیان می‌توانند خودرو مورد نظر خود را در شهریورماه سال جاری خریداری کنند.

ثبت‌نام خرید جک اس 5 از 12 شهریور آغاز شده و این طرح تا 19 شهریورماه ادامه خواهد داشت؛ علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های معتبر، این خودرو را به ضورت اقساط 18 یا 30 ماهه خریداری کنند.

مبلغ پیش‌پرداخت در اقساط 18 ماهه 550 میلیون تومان و برای اقساط 30 ماهه 650 میلیون تومان تعیین شده است که خریداران اقساط 18 ماهه باید 6 قسط با مبلغ 84 میلیون و 790 هزارتومان و متقاضیان اقساط 30 ماهه 10 قسط  با مبلغ 42 میلیون و 90 هزارتومان بپردازند.

فروش اقساطی خودرو جک اس 5 نیوفیس

متقاضیان خرید جک اس 5 نیوفیس از 15 شهریور 1401 با مراجعه به نمایندگی‌های کرمان موتور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند

قیمت مصوب این خودرو 985 میلیون تومان تعیین شده که کرمان موتور این محصول را نیز با اقساط 18 ماهه با پیش‌پرداخت 550 میلیون تومان و اقساط 30 ماهه با مبلغ پیش‌پرداخت 650 میلیون تومان ارائه کرده است.

این خودرو نیز  دارای 6 قسط برای پرداخت 18 ماهه به مبلغ 84 میلیون و 790 هزارتومان و 10 قسط در پرداخت 30 مرحله‌ای به مبلغ 42 میلیون و 90 هزارتومان است.

گفتنی است متقاضیان خرید این دو محصول کرمان موتور می‌توانند از میان رنگ‌های سفید، مشکی میکا، خاکستری طوسی روشن متالیک، آبی زنگاری متالیک و نقره‌ای آبی متالیک انتخاب کنند و پس از 90 روز کاری خودرویشان را تحویل بگیرند.

انتهای پیام

مرتبط با : کرمان موتور
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

3 دیدگاه برای “فروش اقساطی جک اس 5 کرمان موتور

  1. علی گفته:

    سال قبل جک اس ۵ اسم نوشتم سه ماهه بعد ۸ ما تحویل گرفتم و جک اس ۳ بعد ۹ ماه قراره ماه آینده تحویل دهند ۱۰ ماهه

    بعد هم سود تاخیر را نمی دهد یا دیر می دهد ولی اگر خریدار یک روز تاخیر کند دچار مشکل میشود
    کرمان موتور این موارد را حل کند

  2. علی گفته:

    سال گذشته هیچ کدام از نمایندگی ها خرید نقدی نداشتند وبعنوان دلال یا واسطه گری عمل می‌کردند از صاحبان خودرومیخریدند ودر صد خودشان اضافه میکردند وبه مشتری می‌فروختند البته پول اولیه هم خود مشتری پرداخت میکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *