شکایت یک میلیارد دلاری علیه رونالدو

کریستیانو رونالدو به دلیل مشارکت در فعالیت‌های تجاری و غیرقانونی بایننس و تبلیغ برای این صرافی با شکایت دسته جمعی یک میلیارد دلاری مواجه شده است. رونالدو در نوامبر 2022 با صرافی بایننس یک قرارداد بلندمدت امضا کرد تا Web3 و توکن‌های غیرقابل تعویض NFT را به پایگاه هواداران چند صد میلیونی خود معرفی کند.

به گزارش کاماپرس به نقل از کوین تلگراف؛ رونالدو توسط گروهی از مالباختگان صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به تبلیغ و اغوای شهروندان متهم شده است. شاکیان مدعی هستند که رونالدو با داشتن 850 میلیون دنبال‌کننده در شبکه‌های اجتماعی نقش موثری در افزایش محبوبیت صرافی بایننس داشته و تبلیغ او برای این صرافی به شدت موفقیت آمیز بوده است.

به‌گونه‌ای که یک هفته پس از معرفی این صرافی توسط رونالدو، جست‌وجو برای بایننس تا 500 درصد افزایش پیدا کرده است. همچنین، آنها معتقد هستند که با تبلیغ غیرقانونی رونالدو دچار ضرر و زیان مالی بزرگی شده‌اند و خواستار غرامت بیش از یک میلیارد دلار از این پرونده هستند.

بیشتر بخوانید:

کرمان موتور شیراز

گفتنی است که هفته گذشته بنیانگذار بایننس، چانگ‌پنگ ژائو به اتهام نقض قوانین پولشویی و فعالیت به عنوان یک نهاد بدون مجوز 4.3 میلیارد دلار جریمه شد و از سمت خود به عنوان مدیرعامل استعفا داد.

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
ایمالز
آسیاتک
دومینیکا پارادایس
آیرومارت-کاماپرس
قیمت روز لپ تاپ
آریا کیا سفر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت