شرایط وام 200 میلیون تومانی موسسه نور + مبلغ اقساط

افرادی که مشتری موسسه نور هستند، امکان دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «پذیرندگان» را دارند. این وام به دارندگان حساب‌های متصل به دستگاه کارتخوان موسسه نور اعطا می‌شود.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، مشتریانی که در یکی از شعب موسسه نور حساب جاری داشته باشند، امکان دریافت تسهیلات 200 میلیون تومانی دارند. حداقل مدت زمان خواب سپرده سه ماه است. افرادی که ضامن رسمی و اعتبار شغلی دارند می‌توانند برای این وام درخواست دهند. آقایانی که متقاضی این وام هستند حتما باید کارت پایان خدمت یا مدرک معافیت از خدمت خود را داشته باشند. حداکثر سود این تسهیلات 18 درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، سود و مدت بازپرداخت میزان هر قسط 7 میلیون و 230 هزار و 479 تومان است. کل سود وام 60 میلیون و 297 هزار و 248 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 260 میلیون و 352 هزار و 248 تومان خواهد بود.

مختصری درباره موسسه مالی اعتباری نور

موسسه اعتباری نور به منطور تکمین از سیاست‌های ساماندهی موسسات اعتباری، سال 1392 از ادغام تعاونی‌های اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان کویر یزد، صندوق‌های قرض الحسنه ریحانه گستر و مشیز به وجود آمد. هم اکنون این مجموعه در دو بخش بانکداری شخصی و شرکتی به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد. دست اندر کاران این بانک تلاش می‌کنند تا در آینده نزدیک یکی از موسسات مالی خوش نام در حوزه سودآوری، ترکیب مناسب سپرده و تسهیلات و بانکی اجتماعی و مقاومتی باشند.

این موسسه مالی تاکنون نشان رضایت مندی مشتری اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری سال 1396، کسب رتبه برتر اطلاع رسانی رمز پویا در شبکه بانکی سال 1398، کسب رتبه برتر تعاونی مسکن سال 1399 و … را به دست آورده است.

انتهای پیام

مرتبط با : موسسه اعتباری نور
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “شرایط وام 200 میلیون تومانی موسسه نور + مبلغ اقساط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.