سقوط شدید قیمت مسکن مهر ؛ پردیس 300 میلیون ریزش کرد

کاهش قیمت 100 تا 300 میلیون تومانی واحدهای مسکونی در پروژه های مسکن مهر پردیس ، پرند و هشتگرد موقعیت را برای خرید این واحدها نسبت به سال های قبل مساعدتر کرده است.

به گزارش کاماپرس، رکود بازار مسکن و نبود مشتری برای فایل های فروش عرضه شده در بنگاه های مسکن موجب افت قیمت شدید واحدهای مسکونی در شهرهای جدید حومه تهران شده است.

فعالان بازار مسکن کاهش قیمت مسکن مهر حومه تهران را پیش از نیز پیش بینی می کردند چرا که بسیاری از واحدهای مسکونی در پرند، پردیس و هشتگرد به قصد سرمایه گذاری خریداری شده و اکنون با راکد شدن بازار مسکن ، خریداران این واحدها در فکر فروش و انتقال سرمایه خود به بازارهای دیگر هستند.

خبرآنلاین در این باره نوشته است؛ بررسی های میدانی حاکی از آن است که قیمت واحدهای مسکن مهر پردیس در فازهای ۲ و ۳ از اواخر سال گذشته تاکنون کاهش داشته است به طوری که واحدهای یک میلیارد تومانی فاز ۳ پردیس در حال حاضر به قیمت ۹۰۰ میلیون تومان رسیده اند.

بازارگرمی مشاوران املاک برای رونق دادن به بازار مسکن این منطقه در اواخر سال گذشته نیز نتوانست خریداران را به این بازار بازگرداند؛ واحدهای مسکن مهر فاز ۲ پردیس در حالی امروز در بازه قیمتی یک میلیارد تا یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود که مشاوران املاک نوید قیمت یک میلیارد و ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومانی برای واحدهای این منطقه می دادند.

اخبار مهم و مرتبط را بخوانید:

ارزان ترین واحدهای مسکونی هشتگرد

گفتنی است که پردیس متنوع ترین واحدهای مسکونی را در خود جای داده است و در بازه های قیمتی ۵۰۰ میلیون تومان تا دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در این منطقه می شود صاحب خانه شد؛ در حال حاضر واحدهای ۸۷ متری فاز ۱۱ این منطقه ۵۸۵ میلیون تومان قیمت خورده اند و واحدهای ۲ خوابه فاز ۳ پردیس نیز در حال حاضر ۹۰۰ میلیون تومان قیمت خورده اند.

در این بین اما هشتگرد یکی از ارزان ترین مسکن های مهر را در بر دارد به طوری که در حال حاضر با ۲۵۰ میلیون تومان می توان صاحب یک واحد ۷۹ متری در این منطقه شد؛ گفتنی است که این منطقه در چند ماه اخیر از نوسانات قیمتی در امان بوده است و به نحوی رکود حاکم شده بر بازار مسکن این منطقه مانع افزایش قیمت ها در بازار مسکن مهر هشتگرد شده است.

گفتنی است که در بازه قیمتی ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی در شهر پرند نیز می شود صاحب مسکن مهر شد به طوری که واحدهای ۱۰۱ متری فاز ۴ مسکن مهر پرند در حال حاضر در بازه قیمتی ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود و در این بین اما قیمت واحدهای مسکن مهر فازهای ۱ و ۲ این منطقه میلیاردی شده است و خرید یک واحد مسکونی ۱۱۳ متری در فاز یک مسکن مهر پرند در حال حاضر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پول می خواهد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

3 دیدگاه برای “سقوط شدید قیمت مسکن مهر ؛ پردیس 300 میلیون ریزش کرد

  1. ناصح گفته:

    دوست عزیز ۹۰ درصد مالکان مسکن مهر مصرف کننده هستند و این حرف شما و این مطلب شما دقیقا به نفع دلالان و مشاورین املاک است که می‌خواهند مفت از دست این بنده های خدا در بیارن پس لطفا دایه مهربان‌تر از مادر نباشید
    راست می‌گویید در مورد رکود شدید مسکن توی مناطق تهران مطلب بنویسید که به نفعتان قطعا نخواهد بود

  2. حسن گفته:

    یجوری نوشتین مسکن ارزون شد انگار چیشده…مسکن ۵۰ملیون تومانی شده ۱ملیاردو۳۰۰ملیون حالا ۳۰۰تومن اومد پایین دادار دودور رانندازین…مسکن گرون شدنی چرا خبرهارو اینجوری هیجانی نمیذاشتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *