زمزمه های قیمت 252 میلیونی برای پژو 207 پانوراما

با وجود آن که هنوز دعوتنامه رسمی برای خریداران پژو 207 پانوراما ارسال نشده اما برخی شبکه های اجتماعی مجازی فعال در زمینه خودرو با استناد به گفته های منابع آگاه قیمت مصوب کارخانه‌ای برای این خودرو را 252 میلیون تومان اعلام کرده اند.

به گزارش کاماپرس،  پژو 207 پانوراما از جمله خودروهایی است که تحویل آن توسط شرکت ایران خودرو با تاخیر روبرو شده و تعیین قیمت خودروهایی که بیش از یک سال قبل پیش فروش شده اند نیز با برخی حواشی همراه بوده است.

بیش از یک سال و چند ماه پیش یعنی در خردادماه و تیرماه سال ۱۳۹۸ ، ایران خودرو اقدام به پیش فروش پژو ۲۰۷ پانوراما کرد اما موعد تحویل این خودرو در تابستان سالجاری رسید و خبری از تحویل این خودرو نبود.

بنا به اعلام مسئولان ایران خودرو حدود یک ماه پیش سری اول پژو 207 پانوراما با موعد تحویل تابستان 1399 مسئولان ایران خودرو توسط مراجع قانونی تعیین قیمت شد و بر اساس دعوتنامه های ارسالی قیمت ۲۰۷i پانوراما دنده ای با موعد تحویل تابستان امسال معادل ۱۵۶ میلیون تومان تعیین شده بود.

به هر شکل با توجه مجوزی که خودروسازان برای تجدیدنظر در قیمت های خود در بازه های زمانی سه ماهه دارند به نظر می رسد قیمت این خودرو نیز دستخوش تغییراتی شده باشد.

اخبار مهم بازار خودرو را بخوانید:

کانال های خودرویی به تازه گی اعلام کرده اند بر اساس آخرین اخبار غیر رسمی بدست آمده قیمت مصوب پژو 207 هاچ بک اتوماتیک پانوراما  در کلینیک خودرو برابر 252 میلیون تومان برای موعد تحویل تابستان 1399 تعیین شده است.

لازم به تاکید است که این اخبار توسط ایران خودرو تایید نشده و هنوز دعوتنامه هم رسمی برای این خودرو صادر نشده است. در نتیجه قیمت اعلام شده در کانال ها گمانه زنی بوده و باید منتظر دعوتنامه رسمی باشیم.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام