قیمت سکه در کانال 11 میلیونی درجا زد

تورهای مسافرتی لحظه آخر

امروز (14 مرداد ماه) قیمت سکه روند کاهشی داشت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، 11 میلیون و 250 هزار تومان در بازار تهران معامله شد.

به گزارش کاما پرس، فروش سکه تمام بهار آزادی با قیمت 11 میلیون و 250 هزار تومان در معاملات امروز بازار تهران در حالی است که روز گذشته (13 مرداد) هر قطعه سکه امامی 11 میلیون و 280 هزار تومان معامله می شد در واقع قیمت سکه نسبت به روز گذشته کاهشی بوده است.
هم‌اکنون در بازار سبزه‌میدان، قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون و 550 هزار تومان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 5 میلیون و 550 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3 میلیون و 180 هزار تومان و سکه گرمی یک‌ میلیون و 730 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
ناگفته نماند که دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران معتقد است که حباب سکه بیش از 750 هزار تومان است.

قیمت طلای 18 و 24 عیار

راز آسمان پایتخت

به گزارش تسنیم، قیمت هر گرم طلای18 عیار هم یک میلیون و 70 هزار تومان، هرگرم طلای 24 عیار یک‌میلیون و 440 هزار تومان و هر مثقال طلا 4 میلیون و 675 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.
اما در بازارهای جهانی، قیمت هر اونس طلا در ساعات نخست معاملات امروز با 0.10 درصد افت به 1975 دلار و 4 سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز و برای تحویل در ماه دسامبر با 0.25 درصد رشد به 1991 دلار و 20 سنت رسید.
ادوارد میر، تحلیلگر بازار طلا در موسسه کپیتال مارکتس گفت: مشکل ویروس کرونا تا مدتی با ما همراه خواهد بود، به نظر می رسد که اقتصادهای جهان برای یک دوره طولانی وضعیت بسیار شکننده ای را تجربه خواهند کرد.
او افزود: اقتصادهای جهان نیازمند اقدامات محرک اقتصادی، سیاست های پولی انبساطی و کاهش نرخ بهره هستند تا در برابر شوک های وارده، بازدارندگی ایجاد کنند، همه این اقدامات هم به سود طلا تمام می شود.

انتهای پیام

مرتبط با : اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران
دادپویان
ایده سبز
اوج آرام
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز