راهنمای خرید بلیط هواپیما کانادا/ قیمت روز 18 آبان

ژیوار

نام کانادا که به میان می‌آید، ذهن بسیاری از آدم‌ها به سمت یک مقصد مهاجرت پرطرفدار می‌رود. تعداد کمی از افراد هستند که بلیط هواپیما کانادا را به قصد سفر به آن خریداری کنند، چراکه تهیه ویزای آن دردسرهای فراوانی دارد؛ بلکه بیشتر افراد به قصد مهاجرت به دنبال بلیط هواپیما کانادا هستند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ گردشگری، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارس کاماپرس، تورنتو، ونکوور، مونترال و اتاوا از شهرهایی هستند که بسیاری از مهاجران ایرانی در آن‌ها اقامت گزیده‌اند و از این رو، می‌توانند برای سفر از پربازدیدترین شهرهای کانادا به شمار بروند. از این رو بد نیست بدانیم چه فصلی برای سفر به کانادا مناسب است؟

کانادا در یکی از سردترین مناطق کره زمین قرار دارد؛ این کشور تا قطب شمال کشیده شده است و همین سردسیری باعث شده تا بسیاری از مناطق آن خالی از سکنه باشند. اما در سمت مرز ایالت متحده آمریکا، زندگی جور دیگری در جریان است. به همین دلیل است که بهترین زمان سفر به کانادا اواخر فصل بهار تا اواخر تابستان است.

البته پاییز و زمستان کانادا را هم نمی‌توان نادیده گرفت، بلکه بهترین پیست اسکی جهان تنها در روزهای سرد سال در کانادا قابل بازدید است. از سوی دیگر، در ماه ژانویه جنب‌وجوش جشن سال نو و مراکز خرید آف‌خورده همه‌وهمه میزبان مسافران هستند.

دریان سفر امید

گفتنی است که در همین ماه‌ها، بیشترین تقاضا برای بلیط هواپیما کانادا وجود دارد. در اختیار داشتن ویزای کانادا نیز اجازه چند بار ورود به این کشور را می‌دهد؛ بیشترین اعتبار ویزای کانادا 5ساله است و افراد در هر سفر خود می‌توانند نهایتاً 6 ماه در کانادا ماندگار شوند.

قیمت بلیط هواپیما کانادا

هدف از خرید بلیط هواپیما کانادا چه سفر باشد چه مهاجرت، قیمت بلیط یکی از مهم‌ترین عوامل است. قیمت بلیط هواپیما با توجه به نوسان نرخ ارز، هرلحظه در حال بالاپایین شدن است. اما باید دانست که آنچه قیمت بلیط را تا حد قابل توجهی تغییر می‌دهد، زمان تعطیلات سال نو میلادی و ماه ژانویه است و باقی ایام سال بلیط نسبتاً قیمت ثابتی دارد. چراکه بیش از 90 درصد مسافران این کشور از مهاجران هستند و تغییرات آب و هوایی نقش چندانی در تعیین قیمت بلیط ندارد.

اما ایرلاین و نوع هواپیما هم قیمت بلیط را تعیین می‌کند. قابل توجه است که پرواز مستقیم از ایران به کانادا و بالعکس وجود ندارد. همین امر باعث افزایش ساعت پرواز و هزینه بلیط سفر می‌شود. در حال حاضر پروازهای عمان ایر، ترکیش، قطر ایرویز، لوفت هانزا، بروکسل ایرلاینز، بریتیش ایرویز، ایرکانادا، اتریشی و امارات از ایران به سمت کانادا البته با حداقل یک توقف انجام می‌شود. معمولاً بلیط هواپیما کانادا از ایرلاین‌های اروپایی مانند بریتیش، بسیار گران‌تر از سایر بلیط‌هاست.

کلاس پروازی، عامل دیگر تأثیرگذار بر قیمت بلیط هواپیما کانادا است که به سه دسته اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس تقسیم می‌شود. بلیط هواپیما اکونومی، ارزان‌تر از بلیط بیزینسی و فرست‌کلاس است. در ادامه ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما کانادا با در نظر گرفتن این عوامل قابل مشاهده است؛

انتهای پیام

مرتبط با : ره بال آسمان
نهال گشت
سبیت
تهران آهن
آژانس هرمس 724
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز