دنا پلاس اتومات های موعد تحویل تابستان کی تحویل می شوند؟

یک مقام مسئول در شرکت ایران خودرو اعلام کرد: تحویل دنا پلاس اتومات که موعد تحویل آنها بهار بود در حال انجام است و و دعوتنامه های موعد تحویل تابستان نیز به زودی ارسال خواهد شد.

به گزارش کاماپرس محصول دنا پلاس اتوماتیک ایران خودروبر اساس موعد تحویل در حال واگذاری به مشتریان است و عامل اصلی تاخیر در تحویل نیز موضوع قیمت‌گذاری آن بوده است.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه طبق اعلام قبلی بالغ بر 2500 دستگاه دنا پلاس اتومات به مشتریان تخصیص یافته است گفت:  دعوتنامه های موعد تحویل بهار امسال ارسال شده و خودروها بر اساس زمان بندی که به مشتریان اعلام شده در حال واگذاری است و دعوتنامه های موعد تحویل تابستان نیز به زودی ارسال خواهد شد.

افزایش تولید دنا پلاس اتومات به روزانه 200 دستگاه

بابک رحمانی افزود: برنامه تولید روزانه دنا پلاس اتومات ۱۶۰ دستگاه است که با توجه به تعداد موجود و همچنین استقبال بازار از این محصول در آینده نزدیک تعداد تولید را به روزانه ۲۰۰ دستگاه خواهیم رساند.

وی با بیان اینکه بخشی از تاخیر صورت گرفته مربوط به فرایند شماره گذاری خودرو بوده که در اختیار ایران خودرو نیست، تصریح کرد: واگذاری خودرو بر اساس اولویت زمان ثبت نام در حال انجام است.

وی درباره تحویل محصول به مجلس به مجلس شورای اسلامی نیز گفت : با شروع هر دوره مجلس شورای اسلامی به درخواست این نهاد ناوگان حمل و نقل مجلس نوسازی می‌شود و بر همین اساس در آغاز مجلس یازدهم نیست با ارسال درخواست از سوی مجلس این اقدام طبق روال دوره های گذشته صورت گرفته است.

رحمانی تصریح کرد: افزایش قیمت خودرو در بازار هیچگونه منفعتی را متوجه ایران خودرو نخواهد کرد علاوه بر اینکه این شرکت برای هر روز تاخیر در تحویل خودرو مبالغ قابل توجهی را به عنوان جریمه به مشتریان پرداخت می کند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم صنعت خودرو، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران خودرو