در 8 نکته سیمرغ تجارت را بشناسید

ژیوار

شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت- سهامی خاص- در سال 1391 کار خود را آغاز کرد. این مجموعه با هدف ارائه راهکارهای نوین بانکی با تمرکز بر پرداخت خرد الکترونیکی ایجاد شد. مجری کارت کیف پول بانک تجارت، نوآوری در خدمات بانکی و پرداخت الکترونیکی با تمرکز بر توسعه پرداخت خرد و سایر خدمات ارزش افزوده از ماموریت‌های این مجموعه است. این مجموعه در حال حاضر، در حوزه فناوری‌های مالی به طراحی، توسعه و عرضه محصولات و راهکارهای نوین می‌پردازد.

کاماپرس در ادامه 8 نکته از این مجموعه را منتشر می‌کند که برای فعالان حوزه پرداخت الکترونیک و فناوری‌های آن مفید است؛

1. اکنون شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت- سهامی خاص- با مدیریت شهره آقابابایی به فعالیت می‌پردازد. تعداد کارکنان اصلی این مجموعه 70 نفر اعلام شده است.

2. این شرکت درخصوص خدمات مبتنی بر موبایل، سرویس‌های اُپن اِی.پی.آی، خدمات مبتنی بر کارت و سامانه اعتبار خرد فعالیت دارد. اُپن اِی.پی.آی به این معناست که هر کسب و کاری که بخواهد امکان دسترسی به سرویس‌های خود را در اختیار سایر کسب و کارها قرار دهد، باید دسترسی به قابلیت‌های فراهم شده و ایجاد شده خود را، باز کند.

3. محصولات این مجموعه شامل اپلیکیشن ست، پلتفرم ست پلاس، کارت کیف پول بانک تجارت، کارت‌های شهروندی، توریست کارت و کارت هدیه کارت برند مشترک است.

دریان سفر امید

4. بانک تجارت، توسن نگین، توسن تکنو، توسن سها، ایران کیش و سپندار به عنوان شرکای تجاری این مجموعه هستند. مشتریان سیمرغ تجارت شهرداری‌ها، پات، تومن، دیجی پی و… اعلام شدند.

5. عضویت در انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، انجمن انفورماتیک ایران و معرفی این مجموعه به عنوان شرکت دانش بنیان از دستاوردهای سیمرغ تجارت است.

6. این شرکت در سال گذشته دستبند هوشمند مغناطیسی خود را معرفی کرد و با عرضه این محصول به حوزه فناوری‌های پوشیدنی پرداخت وارد شد.

7. سیمرغ تجارت در اردیبهشت ماه سال جاری به عنوان نود و هشتمین شرکت پرداخت یار در لیست مورد تایید شاپرک قرار گرفت. این کار با هدف فراهم کردن خدمات پرداخت یاری برای پذیرنده‌ها صورت گرفت.

8. پلتفرم اُپن اِی.پی.آی ست پلاس این مجموعه پس از بررسی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در آذرماه سال جاری به عنوان یک محصول دانش بنیان شرکت سیمرغ تجارت معرفی شد.

مرتبط با : سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز