جنجالی شدن ساعت مچی یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری

هر چند وقت یک بار ساعت مچی گران قیمت یکی از مسئولان مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار می گیرد و این بار ساعت مچی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سوژه کاربران شده است.

به گزارش کاماپرس، داشتن ساعت مچی گران قیمت یا هر وسیله تجملی دیگر اگر برای افراد ثروتمند عادی باشد برای مسئولان کشور چندان زیبنده نیست چرا که تجمل و لوکس گرایی جزو اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل به شمار نمی آید.

به همین دلیل وقتی تصویر یک ساعت مچی گران قیمت روی دست یکی از مسئولان توسط عکاسان شکار می شود، این تصویر بارها توسط کاربران فضای مجازی مورد بازدید و انتقاد قرار می گیرد.

این بار تصویر ساعت مچی سردار سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا و نامزد شکار عکاسان شده و گمانه زنی هایی در مورد گران قیمت بودن این ساعت ایجاد کرده است.

روزنامه هفت صبح در گزارشی از این ماجرا گره گشایی کرده و نوشته است؛ وقتی سعید محمد به ستاد انتخابات وزارت کشور رفت و ثبت نام کرد، حاشیه های زیادی درباره اش به وجود آمد که یکی از آنها ساعت تیسوتی بود که در دستش داشت. اگرچه این ساعت قبلا هم در عکس هایی که از او منتشر شده بود روی مچش دیده می شد اما دیروز ناگهان توجه کاربران شبکه های اجتماعی را جلب کرد.

عده ای با زوم کردن روی تصویر ساعت سعید محمد نوشتند که این ساعت مارک تیسوت 700 دلار قیمت دارد. واکنش ها به این ادعا را می توان به سه دسته تقسیم کرد، آنهایی که برایشان ساعت سعید محمد گران قیمت و نشانه تجمل بود، آنهایی که می گفتند 700 دلار یا همان 15 میلیون تومان برای یک ساعت رقمی نیست و الان ساعت های متوسط همین حدود قیمت دارند.

دسته سوم هم موضوع را به کل منکر می شدند و می گفتند که این ساعت آن ساعت تیسوت هفتصد دلاری نیست چون هم عقربه کوچکش از آن مدل کوچکتر است و هم نوشته روی صفحه ساعت در مدلی که توی دست محمد دیده می شود با مدل اصلی متفاوت است.

اخبار مهم و پربازدید را بخوانید:

ما (روزنامه هفت صبح) تصمیم گرفتیم به همه این واکنش ها بی تفاوت باشیم و صاف برویم پیش یک ساعت شناس خبره. زمردیان که موهایش را بین انواع و اقسام ساعت های گرانقیمت سفید کرده با دیدن عکس ساعتی که در دست سعید محمد بوده می گوید به هیچ عنوان از روی این عکس ها نمی توان فهمید که این ساعت اصل است یا نه اما اگر هم اصل باشد 700 دلار نیست.

این یکی از ساعت های قدیمی برند تیسوت است که حتما سال ها پیش خریده شده و چه همان موقع که تولید شده چه حالا ساعت خاص و گرانقیمتی محسوب نمی شود.

می توان گفت که این ساعت یکی از معمولی‌ترین ساعت‌هایی است که ایشان می توانسته بخرد و قیمتش هم به هیچ وجه 15 میلیون تومان نیست.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام