جلیلی بعد از شکست در انتخابات به پزشکیان چه گفت؟

جلیلی- کاماپرس
ژیوار

سعید جلیلی با اشاره به جلسه برگزار شده با مسعود پزشکیان بعد از اعلام نتایج انتخابات، عنوان کرد که در این جلسه تاکید کردم که کمک به رئیس جمهور  منتخب را وظیفه خود می دانم.

به گزارش کاماپرس، سعید جلیلی در جمعی عنوان کرد: با آقای پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب مردم جلسه داشتم و در آن جلسه گفتم ما وظیفه خود می‌دانیم که مسیر انقلاب، مسیر کشور، قوای سه‌گانه، همه و از جمله دولت و رئیس جمهور عزیز منتخب را در این مسیر کمک کنیم.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

او در ادامه گفت: این وظیفه ما است. در پیامم هم عرض کردم و در جلسه حضوری هم این را عرض کردم. اما لازمه این موضوع این است که کاری که گفته می‌شود را انجام دهند و ما هم حمایت می‌کنیم. اما اگر جایی غفلت واقع شود و کار ناقص ادامه پیدا کند، ما وظیفه خود می‌دانیم آن را متذکر شویم. همچنین اگر خدای نکرده ببینیم جایی دارد خطا شکل می‌گیرد، در حد و بضاعت خود با قدرت سعی می‌کنیم کمک کنیم این خطا تصحیح شود، نه این‌که بگوییم خطایی بود بگذار انجام شود ما که نبودیم، رقیب ما بود. چون هریک کار خطا و ناقص می‌تواند به تمام کشور لطفه وارد کند.

انتهای پیام

نهال گشت
سبیت
تهران آهن
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “جلیلی بعد از شکست در انتخابات به پزشکیان چه گفت؟

  1. محمد رضا عرفانی مقدم گفته:

    این واقعا کار یک انسان واقعی و دلسوز است واقعا ایشان نماینده ۱۳میلیون هست واصل باید همین باشد کسی که دلش برای کشور و مردمش می تپد نباید کناره گیری کند از خدمت فرقی نمی کند کی رییس جمهور شده باید همه متحد باشند تا برای ابادانی کشور خدمت کنند. تماشا چی نباشند و منتظر شکست همدیگر و اقایان پزشکیان هم اگر دلسوز باشد باید استقبال کنند از شخصی که ۱۴میلیون رای مردم را کسب کردند واز تجربیات وبرنامه های ایشان استقبال کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز