جزییات ثبت نام وام ویژه 200 میلیون تومانی بانک کشاورزی + مبلغ اقساط

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بانک کشاورزی به گندمکاران کشور که در این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی دارند، در صورت درخواستشان وامی در قالب طرح «بسته گندم» ارائه می‌دهد. مبلغ این تسهیلات به 200 میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، گندمکارانی که به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک کشاورزی تمایل دارند باید دست کم سه ماه و حداکثر 12 ماه خواب سپرده داشته باشند. طی مدت خواب سپرده روی آن سود پنج درصدی واقع می‌شود. ضمانت اصلی برای به دست آوردن این وام، ارائه ضامن رسمی و داشتن اعتبار شغلی است.

سود این وام 17 درصد است که نسبت به دیگر تسهیلات چندان بالا نیست. گندمکاران بعد از دریافت این وام بین سه تا 36 ماه فرصت بازپرداخت اصل و سود آن را دارند. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات با توجه به مدت میانگین حساب و ضریب برابری تسهیلات تعیین می‌شود و حداکثر به 36 ماه می‌رسد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط به 7 میلیون و 130 هزار و 545 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 56 میلیون و 699 هزار و 638 تومان است و جمع رقم وام و سود آن 256 میلیون و 799 هزار و 638 تومان خواهد بود.

بانک کشاورزی با چه هدفی فعالیت خود را آغاز کرد؟

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های شناخته شده کشور است که با هدف بهبود وضعیت کشاورزی و کمک به کشاورزان برای توسعه فعالیتشان در سال 1312 شکل گرفت. این مجموعه در این راستا خدمات تسهیلاتی و مالی زیادی ارائه داده که یکی از آن‌ها تسهیلات بسته حمایتی گندمکاران است.

بانک کشاورزی علاوه بر ارائه وام‌هایی مخصوص کشاورزان، انواع خدمات پولی و بانکی مجاز را به تمامی مشتریان خود ارائه می‌دهد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک کشاورزی
روکش مارال
آریاپی
رایانه کمک
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز