تنخواه‌دار و نرم‌افزار تنخواه‌گردان آنلاین

تورهای مسافرتی لحظه آخر

اصطلاح تنخواه‌گردان در شرکت‌های مختلف به افرادی اطلاق می‌گردد که معمولاً مدیر شرکت برای کنترل هزینه‌هایی جزئی، وجه نقد و هزینه‌ای را در اختیار فردی مطمئن قرار می‌دهد تا وی هزینه‌هایی که در پیشبرد کارهای مربوط به شرکت است را به‌وسیله وجه نقد اعمال نماید.

به گزارش کاماپرس، به این افراد تنخواه‌دار و به انجام کلی این فرآیند تنخواه یا تنخواه‌گردان اطلاق می‌گردد. نرم‌افزار مدیریت تنخواه تمامی این حساب‌ها را دریافت و بررسی می‌کند. مدیر شرکت می‌تواند از میان کارکنان خود فردی مطمئن و دلسوز را برای اجرای این فرآیند برگزیند. فرد انتخاب‌شده  باید در برابر حساب تنخواه‌گردان مسئول باشد چراکه از وی تضمین لازم دریافت شده است تا فعالیت خود را بدون هیچ‌گونه کوتاهی انجام دهد و با ارائه فاکتورهایی از انواع خریدهای مربوط به شرکت، اعتماد مدیر شرکت را جلب نماید. میزان تنخواه‌گردان یا هزینه‌ای که به تنخواه‌دار داده می‌شود، به دو گونه هزینه ثابت و متغیر می‌باشد.

هدف از ایجاد نرم‌افزار تنخواه‌گردان آنلاین

نرم‌افزار تنخواه‌گردان آنلاین با توجه به هزینه‌های جزئی آن‌ها برای اهداف زیر صورت می‌پذیرد:

 • روشی سریع و آسان برای پرداخت مخارج جزئی

استفاده از نرم‌افزار مدیریت تنخواه آنلاین در بسیاری از مواقع که دسترسی به بانک وجود ندارد و شرایط پرداخت هزینه‌ها می‌بایست خیلی سریع صورت پذیرد، سیستم مدیریت آنلاین می‌تواند در این مواقع روشی آسان و سریع باشد که در تسریع پرداخت هزینه‌ها کمک‌حال شرکت باشد.

راز آسمان پایتخت
 • کاهش حجم عملیات پرداخت‌های نقد و بانک

در صورت پرداخت هزینه‌های شرکت از طریق صندوق مالی یا بانک با توجه به اینکه حجم تعداد پرداختی‌ها بالاست همین امر سبب کندی درروند پرداخت هزینه و روند رو به رشد حجم عملیات حسابداری خواهد شد.

 • افزایش کنترل وجوه نقدی

بهره‌مندی از نرم‌افزار تنخواه‌گردان آنلاین سبب کنترل  رو به افزون وجوه نقدی می‌گردد

مشخصه‌های نرم‌افزار تنخواه‌گردان آنلاین

با توجه به نیاز ضروری شرکت‌ها به نرم‌افزار کنترل تنخواه آنلاین این نرم‌افزار توانسته است با مشخصاتی که در زیر می‌آید، جای خود را در شرکت‌ها باز کند و امروزه استفاده از آن در اکثر شرکت‌ها فراتر از گذشته گشته است. مشخصه‌های نرم‌افزار مدیریت تنخواه آنلاین عبارت‌اند از:

 • تعریف واحدها و معاونت‌های شرکت
 • تعریف پرسنل هر واحد
 • تعریف انواع کالاها و گروه بندی آن‌ها
 • اختصاص دادن تنخواه به پرسنل مربوطه
 • ثبت فاکتور توسط تنخواه‌دار و جزئیات آن‌ها در سیستم
 • امکان تایید فاکتورها توسط مدیر شرکت
 • محاسبه تنخواه باقی‌مانده هر شخص
 • امکان تایید فاکتورها و اسناد توسط مسئول حسابداری یا امور مالی

امکانات و مزایای سیستم تنخواه‌گردان آنلاین

سیستم تنخواه‌گردان آنلاین فینتو با بهره‌گیری از تکنولوژی رایانش ابری به کاربر این امکان را می‌دهد که از هرکجا و در هر زمان و با هر دستگاهی که در دسترسش است به‌راحتی امور خود را رسیدگی کند.

یکی از مزایای بزرگی که سیستم‌های ابری نسبت به سیستم‌های سنتی دارند این است که کاربران هزینه اضافی برای خرید سخت‌افزار و نرم‌افزار و خدمات نمی‌پردازند و هزینه‌ای بابت خرید تجهیزات نیز نخواهند پرداخت. همچنین تعرفه‌های پایین و منعطف دغدغه‌های مالی کسب‌وکارها برای تهیه نرم‌افزارهای حسابداری را مرتفع می‌کند.

از دیگر مزیت‌های استفاده از سیستم‌های رایانش‌های ابری می‌توان به کم شدن احتمال از دست رفتن اطلاعات به دلیل خرابی سخت‌افزار اشاره کرد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دلیل یک نوسان برق ساده و یا صدمه دیدن سخت‌افزار تمامی اطلاعات شما از بین برود. باید گفت در سیستم‌های ابری این مشکلات تقریبا به صفر می‌رسد.
فینتو همچنین برای حفظ اطلاعات مالی کاربران اقدام به رمزنگاری آن‌ها کرده و با بهره‌گیری از بسترهای مناسب و به‌کارگیری روش‌های تامین امنیت داده حریم خصوصی مالی کاربرانش را حفظ می‌کند.

نرم‌افزار تنخواه‌گردان آنلاین فینتو به مدیر و کارمند کمک می‌کند تا از مشکلات و خطاهایی که در سیستم سنتی و فرم‌های تنخواه به وجود می‌آمد جلوگیری کنند و کارمند بتواند گزارشی کامل را به مدیر خود بدهد. با تنخواه‌گردان فینتو مدیر می‌تواند به‌صورت آنلاین مشاهده کند که چقدر از تنخواه کارمندش باقی‌مانده و همچنین این سیستم برای مشکلاتی دیگر  همچون از دست رفتن بایگانی، برآورد هزینه و مشکلات تاخیر در تایید تنخواه گزینه بسیار مناسبی است.

علاوه بر مزیت‌هایی همچون امنیت بالا، پشتیبانی قوی، به‌روزرسانی خودکار و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار، یکی دیگر از ویژگی‌های خوب سیستم تنخواه‌گردان آنلاین فینتو داشتن یک ماه مهلت تست رایگان است که شما می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید و آن را موردبررسی قرار دهید.

نرم‌افزار فینتو دارای مزایای خاص و ویژه‌ای است که با سیستم فینتو نیز قابل تطبیق است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این نرم‌افزار و همچنین یک ماه تست رایگان می‌توانید به وب‌سایت فینتو مراجعه کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : فینتو
اوج آرام
ایده سبز
رایانه کمک
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز