بلیت پرواز تهران به کیش هم قیمت تهران به استانبول!

تورهای مسافرتی لحظه آخر

سفر به کیش و استانبول در اوج دوران پیک چهارم کرونا همچنان ادامه دارد اما کاهش استقبال از سفر به جزیره زیبای داخلی و مقصد مهم گردشگران در ترکیه را می‌توان از قیمت های جدید بلیت این دو مقصد دریافت.

به گزارش کاماپرس، افزایش تلفات و موارد ابتلا به کرونا در هر دو کشور ایران و ترکیه ، تورهای ترکیه را ظاهرا متوقف کرده اما فروش بلیت پرواز به این کشور کماکان ادامه دارد ضمن این که رزرو هتل در ترکیه نیز از سوی آژانس های مسافرتی مثل قبل انجام می شود!

در مورد سفرهای کیش هم به نظر می رسد گرم شدن هوا در این جزیره بیش از شیوع کرونا در کاهش سفرها موثر بوده است اما سفر به کیش و در واقع پرواز به کیش هم محدودیت خاصی ندارد و می توان بلیت پرواز را به سادگی خریداری کرد.

تنها تغییری که کرونا در سفر به کیش و استانبول ایجاد کرده هم قیمت شدن بلیت پرواز به این دو مقصد است.

ایسنا گزارش کرده است که شیوع کرونا در ایران و ترکیه سبب شده تا نرخ بلیت پروازهای استانبول کاهش یابد اما با توجه به افزایش تقاضای سفر به جزایر کیش و قشم، نرخ بلیت پروازهای داخلی به این مقاصد پر تردد، در روزهای پایان هفته تا یک میلیون تومان افزایش می‌یابد.

راز آسمان پایتخت

بر اساس این گزارش، بلیت پرواز ۱۲:۴۰ دقیقه جمعه ۳ اردیبهشت تهران استانبول یکی از ایرلاین‌های داخلی یک میلیون و ۴۵ هزار تومان و یک ایرلاین داخلی دیگر برای ساعت ۱۳:۴۰ دقیقه همان روز یک میلیون و ۹۸ هزار تومان به فروش می‌رساند؛ دو ایرلاین دیگر داخلی نیز بلیت‌های همین مسیر در همان تاریخ را به ترتیب یک میلیون و ۳۰۰ و یک میلیون و ۴۵۵ هزار تومان به فروش می‌رسانند.

این در حالی است که بلیت تهران-کیش برای روز چهارشنبه اول اردیبهشت از قیمت ۵۲۰ هزار تومان آغاز شده و تا ۹۹۶ هزار تومان به فروش رسیده است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

دادپویان
اوج آرام
ایده سبز
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز