با 1 میلیون کدام بازی خاص ps4 را می توان خرید؟

ژیوار

برای خرید بازی خاص ps4 انتخاب‌های مختلفی پیش روی بازیکنان قرار دارد. آن‌ها می‌توانند سراغ بازی‌های اکشن، ماجراجویانه، ورزشی و ترسناک یا حتی سبک‌های دیگر بروند. با این حال در بین اغلب بازیکنان سبک‌های اکشن طرفداران بیشتری دارند.

کاماپرس در این گزارش 5 بازی خاص ps4 پرطرفدار در بین بازیکنان را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی کرده و هر یک را به طور جداگانه بررسی می‌کند.

بازی خاص ps4 با نام Shadow of the Tomb Raider

این بازی خاص ps4 با سبک اکشن و ماجراجویی عرضه شده و برای افراد بالای 18 سال مناسب است. این بازی جذاب که دنیای بازی بسیار زیبایی داشته و محیط‌های آن طرفداران زیادی بین گیمرها پیدا کرده‌اند، دارای گرافیک با کیفیتی بوده و سفری هیجان انگیز به سمت شهر افسانه‌ای پتیتی را آماده می‌کند. در این بازی می‌توان مبارزات مختلف را تجربه کرد و از مخفی کاری داستانی لذت برد.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

بازی خاص ps4 با نام Watch Dogs 2

این بازی برای افراد بالای 17 سال مناسب بوده و سبک اکشن و ماجراجویی دارد. همچنین دنیای این بازی باز بوده و گرافیک جذاب و پرطرفداری را ارائه می‌دهد. در این بازی داستانی جذاب با گیم پلی روان را می‌توان تجربه کرد و همچنین از تصاویر هیجان انگیز آن لذت برد. این بازی خاص ps4 گیم پلی اعتیاد آوری داشته و اتفاقات آن در شهر سانفرانسیسکو پیش می‌آیند.

بازی خاص ps4 با نام MAD MAX

این بازی خاص ps4 با سبک ماجراجویی و اکشن ارائه شده و برای سنین بالای 18 سال مناسب است. این محصول که دنیایی آخر الزمانی دارد، در دل بیابان‌های خشک و گرم روایت شده و در آن پسری به نام مکس در بیابان رها شده و از خانواده خود دور است. در این مکان است که مکس با مکانیکی به نام چام آشنا شده و به کمک او می‌تواند ماشین خود را بسازد. این بازی از نظر بصری بسیار خوب بوده و در آن می‌توان حضور در بیابان را به طور کامل حس کرد.

بازی خاص ps4 با نام Lost Judgment

این بازی اکشن و ماجراجویی دارای فضایی جذاب و خاص بوده و برای افراد بالای 18 سال ارائه شده است. در این بازی خاص ps4 می‌توان داستانی جذاب را دنبال کرد که از این جهت برای بازیکنانی که به داستان و روایت علاقه دارند بازی محشری به حساب می‌آید. در این بازی یک محاکمه نادرست اتفاق افتاده و در آن فرد به دلیل اشتباه وکیلی آزاد شده و همسر خود را به قتل می‌رساند. بازیکن در این میان نقش بازرس را خواهد داشت.

بازی خاص ps4 با نام infamous second son

این بازی با گرافیک بسیار بالا و گیم پلی جذاب طراحی شده و برای افراد بالای 16 سال مناسب است. سبک این بازی خاص ps4 اکشن و ماجراجویانه در نظر گرفته شده و در آن جهان باز وجود دارد. در این داستان چند شخصیت دچار نیروهای عجیب و غریبی می‌شوند و عده‌ای از آن‌ها با توجه به شرایطی که پیش آمده از قدرت خود استفاده می‌کنند تا مردم را آزار دهند.

انتهای پیام

مرتبط با : آی گیمرایستگاه بازیمستر گیم ایرانمکس گیم
نهال گشت
آژانس هرمس 724
روکش مارال
تهران آهن
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز