ادعای عجیب: درآمد ۲۸۵ میلیارد تومانی پایتخت

روزنامه خراسان در مطلبی انتقادی به تبلیغات سریال «پایتخت ۶» تاخت و مدعی شد با توجه به اظهارنظرهایی که در فضای مجازی مطرح شده، درآمد صدا و سیما از پخش تیلیغات هر قسمت این سریال، حدود ۱۹ میلیارد تومان بوده است.

به گزارش کاماپرس، این روزنامه در بخشی از گزارش خود اورده است: «پخش آگهی بین سریال پایتخت حاشیه‌هایی را به دنبال داشت. طبق اظهارنظری که در فضای مجازی منتشر شد، تعرفه تبلیغات برای سریال پرمخاطبی مانند «پایتخت» در سال ۹۸، ثانیه‌ای ۱۱ میلیون تومان اعلام شد، با فرض ۵۰ درصد بیشتر این تعرفه در سال جدید، مبلغ هر ثانیه آگهی ۱۵ میلیون خواهد بود.»

در این زمینه بیشتر بخوانید:

«خراسان» افزوده است: «میزان ۱۲۵۱ ثانیه آگهی در یکی از قسمت‌های سریال ضرب در این تعرفه نشان می‌دهد که صداوسیما از آگهی یک قسمت از این مجموعه تقریبا ۱۹ میلیارد درآمد داشته است!»

در حالی که به ادعای خود صداوسیما و عوامل سازنده، فصل ششم سریال پایتخت چیزی در حدود ۲۳ میلیارد تومان هزینه در بر داشته، پخش دو نوبت آگهی در طول سریال مورد اعتراض شدید مخاطبان قرار گرفت.

به نظر می‌رسد با توجه به حواشی ایجاد شده پیرامون تبلیغات سریال پایتخت و همچنین، جنجال‌های مطرح شده پیرامون قرارداد انحصاری صداوسیما و شرکت توسعه کسب‌وکارهای ایرانی (توسکا)، نیاز باشد تا صداوسیما شفافیت خود در این زمینه را افزایش دهد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 121
دوست نداشتم: 100
میانگین امتیازات: 1.21

2 دیدگاه در “ادعای عجیب: درآمد ۲۸۵ میلیارد تومانی پایتخت

توی شبکه یک و جام جم و تماشا هر قسمت مجموعا 8 بار تکرار داشته که اگه در 19 میلیارد ضرب بشه میشه حدود 150 میلیارد درامد از اگهی های این سریال

کاش دایم هی از پایتخت ایراد نمی‌گرفتند دنبال حاشیه نبودن من جای مرکز صدا و سیما باشم روزی پنجاه بار جلو عوامل پایتخت سجده میزدم که فیلمشون باعث سفره ی نعمت و برکت و ثروت هست و تبلیغات بین این سریال پر مخاطب اینقدر نون و آب داره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *