صنایع روشنایی کوه نور، الماسی درخشان در صنعت روشنایی

صنایع روشنایی کوه نور-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

صنایع روشنایی کوه نور از سال ۱۳۶۳ با سودجستن از علوم متخصصین داخلی و برقراری ارتباط مؤثر با شرکت‌های داخلی و خارجی توانسته است ترکیبی مناسب و کارآمد را برای پاسخگویی به نیاز‌های مهندسی، اجرایی و اداری مشتریان فراهم آورد.

ما با طراحی مهندسی تمام محصولات و رعایت فاکتور‌های زیبایی، محاسبات دقیق روشنایی توسط مهندسین مجرب این شرکت و با استفاده از هوش مصنوعی موفق به تولید انبوه و اجرای پروژه‌های بزرگ و قابل توجه‌ای گردیده‌ایم.

صنایع روشنایی کوه نور با بهره‌گیری از بخش‌های فعال خود شامل تحقیق و توسعه، طراحی مهندسی، قالبسازی، جوشکاری و فلزکاری، تزریق پلاستیک، ریخته‌گری دایکست، سندبلاست، رنگ، الکترونیک، مونتاژ، کنترل کیفیت، فروش داخلی و خارجی و بخش بازرگانی توانسته است محصولات خود را با بالاترین کیفیت در کوتاه‌ترین زمان تولید نمایند.

صنایع روشنایی کوه نور با سود جستن از روش‌های نوین مدیریت و اجرای سیستم‌های مدیریت کیفیت در جهت بهبود مستمر در زمینه‌های علمی، فنی و مدیریتی موفق به کسب گواهینامه  9001 ISO از مؤسسه IMQ ایتالیا گردیده و با عضویت در انجمن چراغسازان ایران و شبکه جهانی کیفیت IQNET در جهت بهبود کیفیت محصولات گام برداشته است. همچنین بمنظور همگامی با اقتصاد جهانی، موفق به اخذ گواهینامه CE از اتحادیه اروپا گردیده است. این گواهی نامه بین‌المللی بیانگر این مهم است که محصولات با قوانین و مشخصات تعریف شده اروپا همگام بوده و بیانگر رعایت الزامات اساسی تعریف شده در زمینه محصولات صنعتی برای کیفیت کالا، حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف‌کننده و نیز محیط زیست می‌باشد.

مشتریان، گرانبهاترین سرمایۀ این شرکت هستند که حرکت در مسیر تأمین رضایتمندی روزافزون ‌ایشان در سر‌لوحه خط‌مشی این سازمان قرار گرفته است؛ از این رو با پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت، رضایتمندی مشتریان و کسب گواهینامه ۱۰۰۰۲ ISO از مؤسسه G۲S ایتالیا، گامی مؤثر در جهت این امر برداشته شده است.

درباره ما

انتهای پیام

مرتبط با : روشنایی کوه نور
آریاپی
آهن رویال
روکش مارال
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز