شانس مهاجرت خود را با ویزای اکسپرس اینتری کانادا افزایش دهید

یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور کانادا اکسپرس اینتری است. یک سیستم رتبه بندی که از کسانی که قصد مهاجرت کاری به کانادا دارند، توسط سه برنامه تجربه کانادایی،(FSWP) و (FSTC)، مطابق با امتیازات کسب شده، دعوت می کند.

نحوه عملکرد این سیستم چگونه است؟ شرایط ویزای اکسپرس اینتری کانادا چیست؟ چطور می توانیم امتیازمان را افزایش دهیم و طبیعتاً شانسمان را زیادتر کنیم؟

متقاضیان را در هنگام ورود به صف انتظار اکسپرس اینتری، براساس ویژگی هایی مثل سن، تحصیلات، تجربه کار و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی، بر حسب امتیاز کسب شده در سیستم جامع CRS رتبه بندی می کنند. این رتبه یا امتیاز دریافتی، در حقیقت معیاری است که شانس قبولی افراد را برای دریافت اقامت مشخص می‌کند.

اگر متقاضیان شرایط لازم برای ورود به صف انتظار اکسپرس اینتری برخوردار باشند، شانس خود را برای مهاجرت بسیار افزایش داده اند.

چرا باید از اکسپرس انتری استفاده کنیم؟

هر روشی برای مهاجرت، مزایا و معایب خاص خودش را دارد. اکسپرس انتری هم از این قاعده مستثنی نیست.  به طور کلی، اکسپرس اینتری یکی از راحت ترین و کم هزینه ترین مسیرهای مهاجرتی است. چون شرایط دریافت ویزای اکسپرس اینتری کانادا مطلوب و کاملاً امکان پذیر است!

در این روش، متقاضیان صرفا با ارائه تمکن مالی و پرداخت هزینه های مورد نیاز این فرایند، می توانند به اقامت دائم کشور فوق العاده محبوب و پرمتقاضی کانادا دست پیدا کنند.

اما بیایید برخی از فواید و مزایای این روش را با هم مرور کنیم:

اول | ارزان بودن

سیستم اکسپرس انتری در مقایسه با بسیاری از روش‌های مهاجرت به کانادا، روشی کم‌هزینه‌تر و سریع‌تر است.

در حقیقت اگر مدت زمان ورود به کانادا را در روش‌های دیگر یک نوع هزینه بدانیم، روش ورود سریع به کانادا، یک روش ارزان خواهد بود.

دوم | سرعت بالای فرایند مهاجرت

یکی دیگر از مزیت‌های پروسه اکسپرس انتری سرعت بالای این پروسه است. هر متقاضی‌ای که واجد شرایط لازم باشد و امتیازات مورد نیاز را به حد نصاب برساند، می تواند در کمتر از یک سال به همراه خانواده‌اش به این کشور مهاجرت کنند و حتی اقامت دائم دریافت کنند.

سوم | شرایط تسهیلاتی دولت کانادا

برنامه های مهاجرتی جدید دولت کانادا به گونه ای است که نیاز مبرمی به نیروی کار به خصوص نیروی کار متخصص دارد. بنابراین خود دولت کانادا هم مایل است افراد متخصص و نیروهای کاری، درگیر بوروکراسی و کارهای اداری نشوند و زودتر در این کشور مشغول کار شوند. بدون اتلاف وقت!

دولت کانادا ورودتان به عنوان متقاضی مهاجرت و دریافت اقامت این کشور، تسهیل می کند و از این بابت خیالتان راحت!

چهارم | داشتن حق کار، تحصیل و بیمه برای شخص و خانواده او در کانادا

برای کسانی که اقامت کانادا می گیرند، حق درمان، تحصیل و بیمه تقریبا رایگان است. این از مهم ترین مزایای این کشور فوق العاده است که باعث اعتمادسازی مردم و شهروندان این کشور شده و آنها را به شدت به زندگی امیدوار کرده است. در حقیقت رضایت از زندگی در کانادا با این کار زیادتر شده است.

پنجم | عدم دخالت نظر آفیسر ویزا در سیستم صدور این نوع ویزا

تمام مراحل اکسپرس اینتری به صورت الکترونیکی انجام می شود. این به معنای تبعیض کمتر و شانس بالاتر برای ورود به این کشور است.

می‌توانید خیالتان را از اینکه حق شما توسط کسی پایمال نخواهد شد راحت کنید و ….

چطور امتیازمان را در اکسپرس اینتری بالاتر ببریم؟

چطور در روش اکسپرس انتری امتیازمان را بیشتر کنیم؟ روش‌های زیر را دنبال کنید!

زبانتان را قوی کنید!

مهارت کافی و تسلط به یکی از زبان‌های انگلیسی یا فرانسه پتانسیل این را دارد که امتیاز شما را تا ۲۶۰ امتیاز برای هر نفر بالا ببرد.

این دو زبان، هر دو زبان رسمی کانادا هستند. پس داشتن دانش در هر دو زبان، می‌تواند امتیاز شما را به طور ویژه ای بالا ببرد.

تجربه کارتان چقدر است؟

داشتن سابقه کار کانادایی، نسبت به سابقه غیر کانادایی، برتری دارد. اما اگر سابقه کار شما کمتر از سه سال تمام وقت است، سعی کنید اول سابقه کاری خودتان را بیشتر کنید. لزوم به دست آوردن سابقه کار بیشتر برای کسانی که در داخل خاک کانادا هستند و با ویزای کار موقت مشغول کار هستند، بیشتر صدق می کند؛ چون امتیاز بیشتری را نصیب متقاضی مربوطه می کند.

نکته‌ای که نباید از آن غافل شوید، این است که چنانچه در خاک کانادا هستید، در تمام مدت کار خود، باید اجازه کار قانونی داشته باشید.

وضعیت تحصیلاتتان چطور است؟

هرچه مدارک تحصیلی و گواهی‌های معتبر بیشتری داشته باشید، امتیازتان بیشتر است و شانستان بالاتر… وضعیت تحصیلاتتان چطور است؟

تحصیلات در کانادا داشته اید؟

جالب است بدانید اگر پیش از درخواست برای ورود به سیستم اکسپرس اینتری، سابقه ورود به کانادا داشته باشید و یا سابقه تحصیل کانادایی داشته باشید، امتیاز شما بیشتر خواهد شد.

وضعیت همسر و شریک زندگی‌تان چطور است؟

سطح تحصیلات، زبان و سابقه کار کانادایی همسر یا شریک زندگی شما، نقش مهمی در افزایش امتیازتان خواهد داشت.

مثلاً اگر نمرات زبان همسرتان بالا باشد، از 0 تا 20 امتیاز به نفع شما خواهد بود.

همچنین ارزیابی مدرک تحصیلی یا گواهی معتبر همسرتان هم تا 10 نمره منجر به افزایش نمره شما خواهد شد. پس به این فکر کنید که چطور می توانید امتیاز همسرتان را بالا ببرید تا مطابق با آن امتیاز خودتان هم بیشتر شود.

برنامه انتخاب استانی

دوست دارید برای دریافت ویزای اکسپرس اینتری کانادا امتیازتان را تا 6۰۰ بالا ببرید و در استان مدنظرتان در کانادا مشغول شوید؟

نامزد شدن توسط یکی از استان‌ها، تحت برنامه استانی PNP تا ۶۰۰ امتیاز می تواند در نمره شما اثر مثبت داشته باشد و کسب دعوتنامه ITA را برایتان تضمین کند.

برای این کار باید سابقه کار و تحصیل کامل خود را ارائه بدهید، اطلاعات خود در زمینه مهاجرت به کانادا را به روز نگه دارید و تمام مدارک خود را جهت ثبت درخواست، آماده کنید.

برنامه‌های استانی اغلب به سرعت ظرف چند روز یا حتی چند ساعت باز و بسته می شوند.

پیشنهاد کار

یکی از عوامل موفقیت شما در کسب امتیاز بالا همین پیشنهاد شغلی است. البته شاید تاثیرش نسبت به سایر عوامل کم باشد اما در هرحال خوب است یک پیشنهاد کار از کانادا جفت و جور کنید.

اگر شما در خاک کانادا نیستید، ممکن است گرفتن پیشنهاد شغلی از کانادا دشوار به نظر بیاید.

اما در هر صورت، این کار ممکن است و کاملاً در دسترس!

کمک گرفتن از منابع برای افزایش امتیاز اکسپرس اینتری کانادا

رقابتی بودن این فرایند و سیستم،هیچ تردیدی باقی نمی گذارد که زمان را برای استفاده از آن نباید از دست دهید.  سعی کنید برای استفاده از این روش حتما از مشاورین حرفه ای و وکلای کارکشته کمک بگیرید.

مرتبط با : پارسی کانادا
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “شانس مهاجرت خود را با ویزای اکسپرس اینتری کانادا افزایش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *