دانلود جدیدترین قسمت سریال یاغی

یکی از جدیدترین سریال‌های فیلیمو یاغی است که به تازگی پخش اختصاصی آن آغاز شده و علاقمندان می‌توانند هر پنج‌شنبه ساعت 8 صبح منتظر تماشا یا دانلود جدیدترین قسمت سریال یاغی باشند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ سریال‌های روز، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، کارگردان سریال یاغی محمد کارت و تهیه‌کنندگی این سریال را مازیار هاشمی برعهده دارد. در این سریال جدید که ژانری درام دارد و بر اساس رمان سالتو به نگارش درآمده بسیاری از بازیگران سرشناس همچون امیر جعفری، پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، علی شادمان، مه‌لقا باقری، نیکی کریمی و… به ایفای نقش پرداخته‌اند. این سریال در 20 قسمت ساخته شده و به صورت اختصاصی پنج‌شنبه‌ها 8 صبح از پلتفرم فیلیمو قابل مشاهده است که دانلود جدیدترین قسمت سریال یاغی در ادامه برای شما مخاطبان آورده شده است.

دانلود قسمت ششم سریال یاغی

آخرین صحنه قسمت پنجم یاغی با اضطراب تمام شد؛ اضطرابی که در قسمت ششم سریال یاغی مشخص می‌شود بی‌دلیل نبوده. اسی برای جاوید خواب‌هایی دیده که موانع تازه‌ای سر راه او و زندگی جدیدش می‌سازد. البته در این میان همانطور که انتظار می‌رفت بهمن هم ساکت نمی‌ماند و نمی‌گذارد استعدادی که در جاوید کشف کرده، به سادگی از دست برود.

کرمان موتور شیراز

اما در این میان ماجراها و آشوبی به پا می‌شود که زندگی طلا هم به خطر می‌افتد. در جدیدترین قسمت سریال یاغی با اعضای خانواده پدری بهمن بیشتر آشنا می‌شویم و با قدرت بهمن کاظمی؛ این که شغل واقعیش چیست و اینکه چرا برای جمع کردن استعدادهای کشتی در یک تیم، این همه به آب و آتش می‌زند.

برای تماشای اتفاقات جذاب این داستان غافل‌گیرکننده کافیست قسمت ششم سریال یاغی را دانلود کنید.

دانلود قسمت پنجم سریال یاغی

در قسمت قبل دیدیم که جاوید به هزار جان کندن خود را به بهمن خان ثابت کرد تا بتواند به تیم ملی کشتی نوجوانان راه پیدا کند. کشتی فقط برایش یک ورزش نیست؛ او به دنبال راهی برای رسیدن به عشقش، ابرا است. حالا که به لطف بهمن، خیالش از بابت مزاحمت‌های گاه و بیگاه گرگین و شاخ و شانه کشیدن‌هایش راحت شده، حالا که دیگر می‌داند آتی در خانه‌شان امنیت دارد، سفت و سخت به تمرینات کشتی‌اش چسبیده و دیگر به هیچ چیز جز قهرمانی فکر نمی‌کند.

در قسمت پنجم سریال یاغی دوباره جاوید آسمان و زمین را به هم می‌دوزد تا بتواند با ابرا صحبت کند؛ می‌خواهد بداند هنوز آتش عشق ابرا پابرجاست یا نه!

در جدیدترین قسمت سریال یاغی غافلگیری‌های زیادی برای جاوید پیش می‌آید که هر کدام چالشی برایش به دنبال دارد؛ از اضافه وزنش در جلسه وزن کشی تیم گرفته تا سورپرایزی که طلا به او و آتی قولش را می‌دهد.

اما در آخرین صحنه فیلم، اضطراب‌آورترین غافلگیری نمایان می‌شود و اسی قلک را می‌بینیم که برای تسویه حساب به سراغ جاوید آمده.

دانلود قسمت چهارم سریال یاغی

در قسمت چهارم سریال یاغی می‌بینیم که زندگی جاوید وارد مرحله تازه‌ای می‌شود. علی گرگین و دار و دسته‌اش همچنان برای جاوید و آتی شاخ و شانه می‌کشند؛ آنها از هیچ تلاشی برای سنگ اندازی بر سر راه ورود جاوید به عرصه کشتی ملی دریغ نمی‌کنند و این جنگجوی خسته، دردسرهای تازه‌ای را تجربه می‌کند.

البته در قسمت چهارم سریال یاغی که علاقمندان از امروز صبح ساعت ۸ می‌توانند دانلود کنند، نقش بهمن خان و همسرش هم در زندگی تازه جاوید پررنگ‌تر می‌شود. این زوج با بازی پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی، باعث اتفاقاتی می‌شوند که همگی برای جاوید، که تا به حال زندگی را بدون حامی و بزرگ‌تر از سر گذرانده، تازگی دارد.

در قسمت چهارم سریال یاغی، شخصیت بهمن هم سر و شکل واضح‌تری گرفته و مخاطبان تا حدودی با قدرت نفوذ او و البته کاراکتر «طلا» بیشتر آشنا خواهند شد.

دانلود قسمت سوم سریال یاغی

در قسمت سوم سریال یاغی که همین امروز صبح ساعت 8 از فیلیمو منتشر شد، شاهد ادامه بی‌تابی‌های جاوید در غیبت ابرا خواهیم بود؛ قهرمان گمنامی که تلاش می‌کند تا به آرزویش برسد. جاوید همچنان بی‌قرار است و نمی‌تواند در برابر سرنوشتی که «گرگین» برایش رقم زده، سر تسلیم فرود آورد. جاوید ذاتا یک جنگجوست؛ او حتی شناسنامه ندارد و غیر از محله کوچک و گمنام‌شان کسی او را نمی‌شناسد اما تمام توانش را به کار می‌بندد تا بیشتر از این خودش را قربانی دست سرنوشت نکند. کشتی را دستمایه می‌کند تا شاید تونلی برای دوباره دیدن ابرا بسازد. دست به هر کاری می‌زند و سعی می‌کند پشت حریف سابق را به خاک بمالد تا پیروز میدان شود اما در این مسیر باز هم موانع و مشکلاتی سر راهش سبز می‌شود.

در قسمت سوم سریال یاغی با سایر شخصیت‌ها هم بیشتر آشنا می‌شویم؛ از خاطرات بهمن و پدرش، تا گذشته طلا که در حسرت جای خالی پدر اشک می‌ریزد. با دانلود سریال یاغی یک داستان چالشی و گیرا را دنبال کنید.

دانلود قسمت دوم سریال یاغی

در قسمت دوم سریال یاغی شاهد عاشقانه‌های ابرا و جاوید خواهیم بود. تا جایی که تمامی قسمت حول این محور می‌چرخد. اواسط داستان گروهی از حاشیه نشینان جنوب شهر را از زوایای دیگری خواهیم دید؛ جایی که دوستان جاوید معرفت را در حق او تمام می‌کنند و سبب فرار معشوقه او می‌شوند.

فرار شوکه کننده‌ای که می‌تواند هر بیننده‌ای را هیجان‌زده کند. در این قسمت برای آنکه فضای سریال یکنواخت نشود، لوکیشن از محله‌های فرو دست جنوب تهران به جنگل‌های شمال ایران تغییر مکان می‌دهد که بیننده شاهد جلوه‌های بصری و زندگی روستایی خواهد بود.

در اواخر سریال در پس اتفاق‌هایی که برای جاوید می‌افتد انتظار می‌رود که در قسمت‌های بعد شخصیت او تغییر کند و به خلافکاری حرفه‌ای تبدیل شود زیرا در یکی از دیالوگ‌های خود به این موضوع اشاره کرده بود. به نظر می‌رسد زین پس داستان‌های جدیدی در پیش باشد و این داستان‌ها در گرو استواری شخصیت‌ها خواهد بود چه در کنار هم باشند چه در تضاد یکدیگر. البته همچنان قسمت دوم نیز فضا را برای سکانس آخر آماده کرد و مخاطب را تا قسمت بعد کنجکاو نگه داشت.

دانلود قسمت اول سریال یاغی

سکانس ابتدایی این سریال و بریده شدن تابلوهای ورود ممنوع از همان آغاز به مخاطب می‌فهماند که این سریال قرار است از خطوط قرمز زیادی عبور کند. در قسمت اول نشان داده می‌شود که جوان‌هایی از قشر فرودست جامعه برای کسب درآمد از هیچ کاری سرباز نمی‌زنند و راه و رسم عجیبی را برای رسیدن به درآمد انتخاب کرده‌اند. در همان قسمت اول که مدت زمانش مثل یک فیلم سینمایی است، اکثر شخصیت‌های مهم به مخاطب شناسانده می‌شوند.

البته در این قسمت حضورپر راز و رمز  پارسا پیروزفر نیز مشاهده می‌شود که می‌خواهد زندگی این جوانان را متحول کند. شاید برخی از یخش‌های قسمت اول نقص‌هایی نیز داشته باشد ولی داستانی جذاب و با بازی متفاوت علی شادمان را خواهیم دید که شخصیت اول این داستان است و سعی دارد با هوش و لجبازی خود کارها را سامان بدهد.

مسلما باید قسمت‌های بعد یاغی را تماشا کرد تا دید چه چیزهایی در مسیر این شخصیت قرار می‌گیرد. نکته قابل توجه این قسمت شاید این باشد که از همان ابتدا مخاطب را درگیر سریال و شخصیت‌ها می‌کند؛ تا جایی که بیننده با سریال همذات پنداری کرده و مشتاق قسمت‌های بعدی خواهد بود.

سبز پندار

سریال یاغی ساعت 8 صبح پنجشنبه‌ی هر هفته از شبکه نمایش خانگی پخش می شود و بلافاصله پس از پخش، لینک های دانلود قسمت جدید یاغی در صفحه‌ی دانلود سریال یاغی رسانه سبزپندار بارگذاری می‌شود. قسمت های قدیمی تر سریال یاغی نیز در صفحه ی اصلی دانلود یاغی در اختیار مخاطبین و علاقمندان فیلم و سریال قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام

مرتبط با : سبزپندارفیلیمو
نرم افزار حسابداری
آریا کیا سفر
آیرومارت-کاماپرس
ایمالز
آسیاتک
دومینیکا پارادایس
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

6 دیدگاه برای “دانلود جدیدترین قسمت سریال یاغی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت