جارو پشت بند تراکتوری چه ویژگی‌ هایی دارد؟

جارو تراکتوری-کاماپرس

جارو پشت بند تراکتوری ، یکی از محصولات بسیار پرکاربرد در صنایع است که برای نظافت و تمیز کردن فضاهای بزرگ، مانند سوله‌ها استفاده می‌شود؛ ضمن این‌که  این محصول برای نظافت معابر و جاده‌ها نیز کاربرد دارد.

به گزارش کاماپرس به نقل از بابکت، یکی از دغدغه‌های صاحبان صنایع، سوله‌داران، پیمانکاران شهرسازی و راه‌سازی همواره تمیزی و نظافت مساحت‌های بزرگ و طولانی بوده است؛ نظافت این مکان‌ها به شکل سنتی و با نیروی انسانی، امری بسیار هزینه‌بردار و زمان‌بر است. لذا امروزه از جارو پشت تراکتوری برای نظافت و جمع‌آوری زباله و نخاله از فضاهای بزرگی همچون سطح جاده‌ها، آسفالت‌ها و مانند آن استفاده می‌شود. این محصول دارای آپشن‌های دیگری همچون آب‌پاش و جدول زن است. کاماپرس در ادامه به بررسی ویژگی‌های جارو پشت تراکتوری می‌پردازد.

جارو پشت بند تراکتوری چگونه کار می‌کند؟

جارو پشت تراکتوری همانطور که از نام آن پیدا است، به شکل پشت بند در قسمت پشتی تراکتور نصب و متصل می‌شود، این محصول با احتساب مسافتی که بغل زن آن تمیز می‌کند، مسافتی در حدود 250 متر را پوشش می‌دهد. برخی از ویژگی‌ها و امکانات جارو پشت تراکتوری در ادامه آمده است.

جارو تراکتوری-کاماپرس

چرخ جارو پشت‌ بند و جلو بند تراکتوری

این دستگاه معمولا دارای دو چرخ قابل تنظیم در انواع پشت‌بند و جلوبند آن است. این چرخ‌ها میزان برخورد برس را با زمین تنظیم می‌کنند و از این طریق مانع ایجاد فشار بر روی برس‌ها می‌شوند. به شکلی که پس از هر بار استفاده از برس و کاهش قطر آن، جارو مجددا به وسیله این چرخ‌ها ریگلاژ شده و امکان استفاده حداکثری از برس را فراهم می‌کنند.

بغل زن جارو پشت بند تراکتوری

از دیگر آپشن‌های جارو پشت بند تراکتوری، وجود بغل زن است که در تمیز کردن لبه و کناره دیوارها و همچنین افزایش عرض مسافت مورد نظر برای نظافت کاربرد دارد. برس بغل زن جارو پشت تراکتوری دارای یک پمپ هیدرولیک است که سبب حرکت دواری دستگاه و قابلیت نظافت فضاها  نقاط غیرقابل حرکت برای تراکتور از قبیل لبه دیوار و جدول می‌شود.

آب پاش جارو پشت بند تراکتوری

برخی از جارو پشت‌ بندها علاوه بر بغل زن برای نظافت هرچه بهتر محیط، دارای آب پاش نیز هستند. نصب آب پاش بر روی جارو تراکتوری باعث رطوبت زمین در حین نظافت می‌شود و این مسئله از بلند شدن هرگونه گرد و غبار از زمین جلوگیری می‌کند. این ویژگی برای نظافت محیط‌هایی مانند کارخانه و فضاهای شهری که بلند شدن گرد و خاک اذیت کننده است، بسیار اهمیت دارد.

کاربردهای جارو پشت بند تراکتوری

جارو پشت بند تراکتوری با توجه به انواع، نوع برس‌ها و آپشن‌ها و امکاناتی که دارد؛ برای نظافت در موارد گوناگون و متعددی استفاده می‌شود. از جمله این موارد می‌توان به استفاده به عنوان جارو شهری در شهرداری‌ها و نظافت معابر، جلوبند تراکتور در کشاورزی، عقب بند تراکتور، جارو صنعتی و مکانیزه، نظافت سوله‌ها و کارگاه‌های تولیدی و مانند آن اشاره کرد.

جارو تراکتوری-کاماپرس

مزایای جارو پشت بند تراکتوری

استفاده از جارو پشت بند تراکتوری برای نظافت علاوه بر کاهش هزینه و صرفه‌جویی در زمان، مزایای دیگری نیز دارد. این محصول به دلیل کار با چرخ، هیچ‌گونه اصطکاکی نداشته و تنها قطعه مصرفی آن، فرچه است. ضمن این‌که استفاده از این دستگاه با تراکتور به جهت حرکت رو به جلو تراکتور، دید بهتری به راننده برای نظافت می‌دهد. ضمن این‌که باید در نظر داشت، جارو پشت بند تراکتوری ، استفاده از نیروی بازوی انسانی را تا یک نفر(شخص راننده) کاهش داده است.

کدام جارو پشت بند را بخریم؟

درحال حاضر یکی از تولید کنندگان معتبر و قابل اطمینان در زمینه تولید جارو پشت بند تراکتوری، برند ایران بابکت است که به عرضه انواع جاروهای صنعتی، شهری، مکانیزه، جارو بابکت و مانند آن می‌پردازد.

قیمت و فرایند خرید جارو پشت بند از ایران بابکت

متقاضیان خرید جارو پشت بند تراکتوری از ایران باب کت در وهله اول برای خرید محصول مورد نظر خود، درخواست صدور پیش فاکتور می‌دهند. پس از آن ایران بابکت بر اساس قیمت محصولات درخواستی و در نظر گرفتن عرض جاروی مورد نظر اقدام به صدور پیش فاکتور برای مشتری می‌کند. لازم به ذکر است هرچه عرض جارو بیشتر باشد، قابلیت نظافت مساحت بیش‌تری را دارد؛ بنابراین پس از مشخص شدن عرض جارو، بنا بر درخواست مشتری، آبپاش یا بغل زن به آن اضافه می‌شود که این مورد نیز در قیمت و پیش فاکتور محاسبه می‌شود.

ایران باب کت برای مشتریان خود فاکتور رسمی صادر می‌کند؛ چرا که خریداران و متقاضیان خرید این محصولات معمولا پالایشگاه‌ها، کارخانه‌ها و شرکت‌ها بزرگ، ارگان‌های دولتی، شهرداری و دهیاری‌ها، استادیوم‌ها و مانند آن هستند، که به شکل رسمی فعالیت می‌کنند و نیازمند دریافت فاکتور رسمی برای مراجعه به مراجع قانونی خود هستند.

ایران باب کت و خدمات آن

فروشگاه اینترنتی ایران بابکت، معتبرترین مرجع برای خرید انواع جاروهای صنعتی، تجهیزات و مینی لودرهای بابکت در دنیا است. این مجموعه خدمات و مزایای متعددی را برای خرید این نوع جارو صنعتی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. این خدمات شامل گارانتی پس از فروش جارو های ایران بابکت، خرید حضوری و غیرحضوری، ارسال سریع 7 تا 10 روزه محصول و امکان بازدید و بررسی حضوری جارو بابکت و جارو تراکتور است. ضمن این‌که  ایران بابکت پس از اتمام مراحل خرید جارو پشت بند تراکتوری، خدمات نصب و راه‌اندازی در محل و همچنین آموزش استفاده از آن را  نیز ارائه می‌دهد.

همچنین در صورت ورود هرگونه آسیب به جارو، در صورتی که آسیب وارده جزئی باشد، کارشناسان فنی مجموعه با حضور در محل اقدام به رفع آن می‌کنند. همچنین اگر میزان آسیب قابل توجه باشد، با ارسال جارو به کارگاه ایران باب کت در تهران، این مسئله قابل حل است.

انتهای پیام

مرتبط با : بابکت
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
این نوشته در صنعت ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.