ایسوس

ایسوس ایران ابتدای امر در سال 1387 با مدیریت جناب آقایان آرش مقصودی و آرمین مقصودی شروع به کار کرد. در ادامه با افزودن فروشگاه های متعدد دیگری به مجموعه ی خود تا به امروز ، برترین فروشگاه های ایسوس در ایران را برخوردار می باشند.

حوضه‌ی فعالیت
در ایران فروشگاه ها هدف ارائه ی برترین و بروز ترین کالای دیجیتال برند ایسوس ASUS شامل لپ تاپ، موبایل، تبلت، All in one و بقیه محصولاتی که می تواند نیاز شهروندان ایرانی را در ضمینه محصولات چند رسانه ای تامیین نماید، می باشد.
در این مسیر ایسوس ایران تنها با نمایندگی ها و شرکت های مجاز که اقدام به واردات محصولات ایسوس می کنند، همکاری کرده و تمامی محصولات شامل گارانتی های رسمی شرکتی یک الی سه ساله ( بسته به نوع محصول ) می باشند.
لازم به ذکر است تمامی محصولات می بایست با گارانتی سه شرکت گارانتی کننده ی (سازگار ارقام – ویستا – آواژنگ ) تحویل مشتری گردد در غیر این صورت اقدام به خرید محصولات ایسوس نکنید.
در فروشگاه های ایسوس ایران تنها محصولات نو فروخته می شود.
در این مجموعه کادری مجرب برای خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان ، همواره حاضر می باشند.
در این فروشگاه ها هدف اصلی جلب رضایت مشتری می باشد و به همین منظور تمامی کالا برای مشتریان تست شده و مشتریان با رضایت خویش اقدام به دریافت کالا می کنند.
علاوه براین به مشتریان با توجه به نوع محصول مهلت تستی داده خواهد که در صورت بروز مشکل در کالای خود، بتوانند برای ارجاع کالا بدون هیچ گونه هزینه اضافی اقدام نمایند.

شماره تماس: 7 – 88879556
شماره تماس دوم: 1 – 88664460
آدرس: تهران، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اوّل، واحد 117 و 118
آدرس دوم: تهران، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه همکف، واحد 55 و 56