7 کار ممنوعه که در سفر با جت خصوصی نباید انجام دهید

ژیوار

اولین سفر با یک جت خصوصی یک تجربه هیجان‌انگیز و لوکس است که نصیب هر کسی نخواهد شد. بنابراین دستورالعمل‌هایی در سراسر جهان وجود دارند که این پرواز را برای مسافران تا حد ممکن لذت‌بخش و آسان کنند.

کاماپرس در این مطلب به معرفی کارهای ممنوعه در سفر با جت خصوصی می‌پردازد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید.

چمدان‌های متعدد

جت‌های خصوصی در مقایسه با خطوط هوایی معمولی، حق حمل بار سخاوتمندانه‌تری را ارائه می‌دهند، با این حال صرفه‌جویی در این فضا بسیار مهم است. بنابراین اغلب توصیه می‌شود مسافران از حمل وسایل غیر ضروری خودداری کرده و پیش از پرواز از محدودیت‌های خاص مربوط به چمدان جویا شوند.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

دیر رسیدن

یکی از مزایای مهم سفر با جت خصوصی، انعطاف پذیری آن در مورد زمان حرکت است. با این حال، دیر رسیدن به زمان پرواز علاوه بر ناراحتی دیگر مسافران و خدمه ممکن است برنامه سفر را مختل کند.

پوشیدن لباس نامناسب

سفر با جت شخصی یک گزینه بسیار لوکس به شمار می‌رود، بنابراین برخی گمان می‌کنند بهتر است در طول پرواز لباس‌های برند خود را بر تن داشته باشند. این درحالیست که پوشیدن لباس‌های غیر رسمی و محدود کننده مانند کفش پاشنه دار یا آستین و پیراهن‌های بلند ممکن است در حین تخلیه اضطراری خطرات ایمنی به همراه داشته باشند.

نادیده گرفتن دستورالعمل‌های ایمنی

سفر با جت خصوصی اغلب یک فضای صمیمی و آرام‌تر ارائه می‌دهد، با این حال دستورالعمل‌های ایمنی همچنان اولویت اصلی به شمار می‌روند. بنابراین رعایت نکات ذکر شده توسط خدمه و آشنایی با خروجی‌های اضطراری و تجهیزات ایمنی سفری ایمن و بدون استرس را به ارمغان خواهد آورد.

نادیده گرفتن رویه‌های امنیتی

برخلاف فرآیندهای امنیتی خطوط هوایی معمولی بیشتر پایانه‌های جت خصوصی دارای فرآیند ساده‌تری هستند. با این حال لازم است برای رعایت نظم در مرحله چک-این، تمام مراحل امنیتی رعایت شوند.

بحث در داخل هواپیما

در سفر با جت شخصی مسافران اغلب دارای یک فضای اشتراکی با خدمه و سایر مسافران هستند. بنابراین بحث و گفتگو درمورد مسائل خصوصی یا حساس ممکن است باعث ناراحتی دیگران یا به خطر افتادن اطلاعات شخصی فرد شود.

عدم رعایت بهداشت

رعایت نظافت فضای داخلی جت خصوصی یک امر ضروریست و به جا گذاشتن زباله و وسایل شخصی در اطراف بی‌احترامی به خدمه و سایر مسافران به شمار می‌رود. به علاوه خسارت‌های بزرگ ممکن است باعث افزایش هنگفت هزینه‌های سفر شود‌.

انتهای پیام

نهال گشت
تهران آهن
روکش مارال
سبیت
آژانس هرمس 724
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “7 کار ممنوعه که در سفر با جت خصوصی نباید انجام دهید

  1. محمدرضا علیپور گفته:

    والا تا به حال تجربه نداشتم اما اگر خدا قسمت کنه و داشته باشم قول میدم فقط یه گوشه بشینم هیچ کار ممنوعه ای انجام ندم اما فقط داشته باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز