7 نکته جالب که باید درباره جیرینگ بدانید

ژیوار

«شرکت پرداخت اول کیش» با برند «جیرینگ» فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد. جیرینگ ارائه دهنده خدمات کیف پول همراه در کشور است و در حال حاضر از طریق درگاه‌های پرداخت کیف پول، کارت بانکی- شبکه شاپرک- و حساب بانکی- شبکه شتاب- خدمات مالی و پرداختی خود را بر بستر تلفن همراه به مشترکین همراه اول ارائه می‌کند.

کاماپرس در ادامه به 7 نکته از این مجموعه اشاره می‌کند که برای کاربران و علاقمندان خدمات فناوری ارتباطات و پرداخت الکترونیک مفید است؛

1. شرکت پرداخت اول کیش- جیرینگ- با مدیریت حسام حبیب‌اله در حال حاضر مشغول به فعالیت است. تاکنون این مجموعه توانسته از طریق درگاه‌های پرداخت کیف پول، کارت بانکی و حساب بانکی به بیش از 30 میلیون نفر از مشترکان همراه اولی، خدمات مالی و پرداختی در فضای تلفن همراه ارائه کند.

2. محصولات این مجموعه کیف پول همراه جیرینگ، همبانک، جیرینگ کارت و سرویس کلمه عبور یکبار مصرف است. از دیگر محصولات این مجموعه می‌توان به سرویس پیامک اختصاصی شبکه بانکی و پرداخت، درگاه پرداخت اینترنتی موبایل جیرینگ و اپلیکیشن دوجیم اشاره کرد.

3. این شرکت در قالب اپلیکشین جیرینگ، درگاه پرداخت جی‌پل، راهکارهای سازمانی و سهام دولت به کاربران خود خدمات ارائه می‌دهد. ستاره هفت از فعالیت‌های دیگر این مجموعه است که خدمات آن بخش‌هایی مثل شارژ‌ها، سرویس‌ها و بازارچه‌ها شامل می‌شود.

دریان سفر امید

4. عوامل فروش جیرینگ، دفاتر امور مشترکین همراه اول و کلیه دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی یا اعتباری همراه اول از مشتریان این مجموعه هستند.

5. موسسات آسان پرداخت، پرداخت الکترونیک سامان، رایان مهر، سایان کارت، فن‌آوا کارت، ایران کیش، مبنا کارت آریا، فناپ، به پرداخت ملت و… از شرکای تجاری جیرینگ محسوب می‌شوند. البته بانک‌های دی، ملت، پارسیان، انصار، صادرات ایران و … هم از دیگر شرکای تجاری این شرکت هستند. شرکت بیمه همراه ملت به عنوان زیر مجموعه جیرینگ اعلام شده است.

6. این شرکت خدمات بلاگ، کمپین‌ها، برندگان قرعه‌کشی جیرینگ و رویدادهای خود را در بخشی تحت عنوان «جی‌مگ» ارائه می‌دهد.

7. آخرین رویدادهای ثبت شده منسوب به جیرینگ مربوط به فروش 2 هزار میلیارد تومانی و رتبه اول آن در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته از منظر بهره‌وری کل عوامل در سال 1397 است.

مرتبط با : جیرینگ
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز