6 عطر و ادکلن معروف اماراتی + قیمت

ژیوار

چند دهه است که امارات نسخه‌هایی شرکتی از عطرهای معروف را به بازار عرضه می‌کند. عطرهای امارتی هرچند با اسانس‌های اصلی تولید می‌شوند، در ترکیب نت‌ها، ظرافت و دقت نسخه اصل را ندارند و بیشتر برای افرادی مناسب هستند که وسواس چندانی نسبت به رایحه اصلی ندارند و می‌توانند به نسخه بسیار مشابه و ارزان از عطر محبوبشان قانع شوند.

کاماپرس در این گزارش به معرفی 6 اعطر و ادکلن معروف اماراتی و قیمت آن‌ها می‌پردازد.

1- پارفومز د مارلی پگاسوس اکسکلوسیف

پگاسوس اکسکلوسیف ادوپرفیومی تلخ و گرم است که در آن قدری از شیرینی نسخه اولیه پگاسوس کم شده و تلخی آن افزایش یافته است. غلظت و گرمای این ادوپرفیوم آن را برای استفاده افراد بالای 35 سال در مهمانی‌های رسمی ایده‌آل می‌کند. عود، چوب، وانیل و تنباکو روایح غالبی هستند که از این عطر به مشام می‌رسند. ماندگاری این عطر بیش از متوسط و پخش آن کاملاً معمولی است.

نسخه اصل این عطر از برند فرانسوی مارلی، در سایت‌های فروش عطر در شیشه‌‌ای 125 میلی‌لیتری به قیمت 18 میلیون تومان فروخته می‌شود.

نسخه امارتی پگاسوس اکسپلوسیف را می‌توانید به قیمت 2 میلیون و 650 هزار تومان ( با تخفیف 1 میلیون و 950 هزار تومان) تهیه کنید.

دریان سفر امید

بیشتر بخوانید:

2- عطر مردانه کرید اونتوس ابسولو

کرید اونتوس نامی بسیار شناخته شده است؛ اما کرید اونتوس ابسولو عطر متفاوتی است. بعضی از نت‌های اونتوس اصل در این نسخه حذف شده و به آن رایحه‌ای مشابه دیور ساواج الکسیر داده است. این ادوپرفیوم پس از واگذاری عمده سهام برند کرید روانه بازار شده و بسیاری از هوادارن وفادار برند کرید آن را نمی‌پسندند اما هواداران خاص خود را نیز دارد.

این عطر با رایحه چوبی معطر و گرم خود برای مهمانی‌های رسمی مناسب است.

قیمت نسخه اصلی عطر 25 میلیون تومان است که با تخفیف می‌‌توان آن را به قیمت 20 میلیون و 700 هزار تومان خرید.

نسخه اماراتی 2 میلیون و 540 هزار تومان قیمت دارد و با تخفیف به قیمت 1 میلیون و 950 هزار تومان قابل تهیه است.

3- عطر مردانه شنل بلو

ادوتویلت شنل بلو، طبعی خنک و رایحه‌ای چوبی معطر دارد. شنل بلو، عطری بدون محدودیت است و از آن در تمام فصل‌ها و با تمام استایل‌ها می‌توان استفاده کرد اما جلسات کاری و رسمی فصل بهار زمان ایده‌آل استفاده از این عطر هستند.

رایحه این ادوتویلت، تلخ است و غالب بودن نت‌های نعناع و لیمو به آن بویی شبیه بوی موهیتو می‌دهد.

قیمت نسخه اصل فرانسوی آن در شیشه 100 میلی‌لیتری، 10 میلیون و 500 هزار تومان (با تخفیف 8 میلیون و 600 هزار تومان) است.

نسخه اماراتی شنل بلو 1 میلیون و 850 هزار تومان قیمت دارد و می‌توان آن را با تخفیف، به قیمت 1 میلیون و 100 هزار تومان تهیه کرد.

4- عطر زنانه مارک جاکوبز دکادنس

این ادوپرفیوم گرم و شیرین، رایحه‌ای شرقی‌ گلی و پخش و ماندگاری فوق‌العاده‌ای دارد. رایحه گرم و قوی این عطر برای افرادی که روایح ملایم را می‌پسندند خوشایند نیست اما پیش طرفداران این جنس رایحه بسیار محبوب است.

شیشه 100 میلی‌لیتری نسخه اصلی این عطر قیمتی برابر با 20 میلیون و 250 هزار تومان دارد. نسخه اماراتی آن به قیمت حدوداً 2 میلیون و 300 هزار تومان فروخته می‌شود.

5- عطر زنانه گوچی بلوم

گوچی بلوم رایحه‌ای خطی دارد و در آن از چینش پیچیده نت‌ها و حضور مرکبات و چوب و مشک خبری نیست. از ابتدا تا انتها رایحه یاس و مریم به مشام می‌رسد؛ مانند این‌که در کنار یک درختچه یاس ایستاده باشید. رایحه ملایم و گلی این ادوپرفیوم خنک خود را در فصل بهار آشکار می‌کند.

علی‌رغم ماندگاری کم عطرهای گوچی، گوچی بلوم رایحه‌ای ماندگار و پخش بویی قابل قبول دارد.

100 میلی‌لیتر از نسخه اورجینال این عطر ایتالیایی 7 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد و با تخفیف می‌توان آن را با قیمت حدوداً 6 میلیون تومان خرید.

قیمت نسخه اماراتی 1 میلیون و 350 هزار تومان است.

3- ادوپرفیوم گرلن مون گرلن

ادوپرفیوم گرم و شرقی چوبی مون گرلن با رایحه غلیظ و تند اسطوخدوس (لاوندر) آغاز می‌شود. پس از مدتی طولانی کم‌کم رایحه خامه‌ای وانیل نیز خود را آشکار می‌کند. مون گرلن، ماندگاری خوب و پخش بویی نه چندان زیاد دارد. نسخه فرانسوی عطر به قیمت 7 میلیون فروخته می‌شود که پس از تخفیف می‌توانید آن را 5 میلیون و 600 هزار تومان بخرید. نسخه اماراتی 1 میلیون و 700 هزار تومان و با تخفیف 1 میلیون و 350 هزار تومان قیمت دارد.

انتهای پیام

مرتبط با : عطرسرامیثم عطر
نهال گشت
روکش مارال
تهران آهن
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز