6 شغل دورکاری با حقوق بالای 18 میلیون تومان

6 شغل دورکاری با حقوق بالای 18 میلیون تومان-کاماپرس
ژیوار

شغل‌‌های دورکاری از گزینه‌های محبوب برای افردی است که به دنبال‌ فرصت‌های شغلی جدید و متنوع هستند و دوست ندارند صرفا به شهر محل زندگی خود محدود شوند. همچنین بسیاری از افراد کار کردن از خانه و ساعت کاری منعطف را ترجیح می‌دهند. برخی کارفرمایان نیز با انتخاب کارمندان دورکار به افراد متخصص بیشتری برای استخدام دسترسی دارند و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند. شرکت‌ها برای شغل‌های دورکاری با توجه به حجم کار و میزان تخصص مورد نیاز حقوق‌‌‌های متفاوتی در نظر می‌‌گیرند.

کاماپرس در این گزارش 6 شغل با حقوق بالای 18 میلیون تومان را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس فروش تلفنی

یکی از شرکت‌های معتبر در حوزه آموزش NFT به دنبال کارشناس فروش تلفنی است. این کارشناس فروش باید به هنرمندان و افرادی که به تهیه دوره‌های آموزشی این مجموعه علاقمند هستند به صورت تلفنی مشاوره دهد. 2 سال سابقه فروش تلفنی برای تصدی این شغل ضروری است و فرد باید از انرژی بالا و روحیه قوی برای این کار برخوردار باشد. حقوق این کارشناس فروش تلفنی از ۲۰ میلیون تومان محاسبه خواهد شد و از فروش نیز پورسانت دریافت خواهد کرد.

استخدام برنامه نویس front-End

شرکتی که ارائه دهنده خدمات مشاوره و استقرار راهکار مدیریت چرخه عمر محصول است برنامه نویس front-End استخدام می‌کند. توسعه دهنده فرانت باید بتواند قسمتی از یک اپلیکیشن را که در آن از js و Angular استفاده شده است در بخش فرانت توسعه دهد. تسلط به CSS, HTML ،Java-Scrip ،Angular و Rest API مهارت‌های لازم برای فعالیت در این موقعیت شغلی است. دورکاری به صورت کامل خواهد بود و ساعت کاری این شغل منعطف است. حقوق دریافتی فرد نیز ۱۸ میلیون تومان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

 استخدام استخدام برنامه نویس فلاتر

یک شرکت که در حوزه ارائه خدمات وب و توصیه برنامه‌های موبایل فعالیت می‌کند به دنبال استخدام برنامه نویس فلاتر (Flutter) به صورت دورکاری است. تسلط بر زبان Dart مفاهیم برنامه نویسی همچنین تسلط به طراحی واکنشگرا از مهارت‌های لازم برای شروع این شغل است. همچنین آشنایی با state management های provider  و bloc و swift  یا  kotlin لازم است. حقوق پرداختی شرکت برای این موقعیت شغلی از 20 میلیون تومان محاسبه خواهد شد.

استخدام متخصص NLP

یک موسسه تحقیقاتی که در زمینه طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی نرم‌افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی کار می‌کند متخصص NLP استخدام می‌کند. این فرد باید طراحی، توسعه و بهبود مدل‌های پردازش زبان‌های طبیعی را بر عهده بگیرد، همچنین با تیم‌های مهندسی و تحقیق برای پیاده‌سازی راه حل‌های NLP در محصولات همکاری کند. توانایی حل مسئله و تفکر تحلیلی، توانایی یادگیری مستمر و دقت در جزئیات از مهارت‌های فردی برای شروع این شغل است. حقوق پرداختی برای این شغل 18 میلیون تومان خواهد بود.

 استخدام کپی رایتر

یک شرکت که در حوزه پلتفرم‌های آنلاین برای سفارش خدمات خانگی و تجاری فعالیت می‌کند برای استخدام کپی رایتر دورکار اقدام کرده است. این کپی رایتر در حوزه «دکوراسیون و چیدمان» و «تاسیسات و تعمیرات» به تولید ویدیوهای آموزشی در مورد امکانات و ویژگی‌های محصول می‌پردازد. همچنین تولید اسلایدهای اینستاگرامی مراحل انجام کار، پست‌های قیمت‌گذاری خدمات مختلف و پست‌های تعاملی برای ارتباط با مخاطبان را بر عهده می‌گیرد. شرکت برای این شغل ۱۸ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است.

استخدام توسعه دهنده ارشد وردپرس

شرکتی که ارائه دهنده دستگاه‌های ماساژور و مراقبت از پوست و زیبایی است به دنبال استخدام توسعه دهنده ارشد وردپرس به صورت دورکاری است. توسعه دهنده مد نظر باید در وردپرس بک اند و فرانت اند حرفه‌ای باشد. همچنین بر المنتور، ویژوال کامپوز، ووکامرس و پلاگین‌های معروف و کاربردی وردپرس تسلط کامل داشته باشد. تسلط به زبان انگلیسی، آشنایی با پروسه مستندسازی و ابزارهای دیباگ از دیگر موارد لازم برای شروع این کار است. حقوقی پرداختی شرکت به این توسعه دهنده ارشد 20 میلیون تومان خواهد بود.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز