5 نکته که باید درباره دینگ بدانید

«دینگ» یک استارتاپ جدید در زمینه حمل و نقل شهری است. این مجموعه از دی‌ماه 1396 آغاز به کارکرد. هدف این مجموعه از ابتدای فعالیت خود، سعی در به کارگیری شیوه‌های نوین استفاده از خودروها مانند امکان شرایط رزرو، انجام سفر به صورت دربستی، افزایش دامنه ساعت‌های استفاده از خودروها و … اعلام شد. یکی از ویژگی‌های این مجموعه «در اختیار» است که با استفاده از این ویژگی می‌توانند چندین مقصد را انتخاب کنند و در بازه زمانی یک تا سه ساعته در مسیرهای مختلف هر مقدار توقف داشته باشند.

این استارتاپ در ابتدای کار تمرکز خود را روی بانوان قرار داد و همچنین سیستم طلایی و اختصاصی را تببین کرد که بر اساس آن سرویس مجهزی برای متقاضیان در دسترس قرار می‌گیرد که هزینه بیشتری نسبت به سرویس‌های معمولی دارد.

کاماپرس در ادامه 5 نکته از این مجموعه را منتشر می‌کند که برای فعالان حوزه حمل و نقل مفید است؛

1. مجموعه دینگ با مدیریت امیر مظفر منشوریان در تهران شروع به کار کرد. در همان یکماهه ابتدایی سرویس‌های جدیدی را برای ارائه خدمت بهتر به مشتریان خود ارائه داد.

2. علی دایی، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشور، از سهامداران دینگ است که در آیین رونمایی این اپلیکیشن در هتل اسپیناس پالاس سخنرانی کوتاهی درباره این مجموعه کرد.

3. این شرکت برای سازمان‌ها نیز خدمات ویژه آن‌ها را دارد. دینگ پنل‌هایی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانند در زمان‌های مورد نظر خود، موقعیت خودروها را دیده و هر تعداد سفری درخواست دهند.

4. این مجموعه شرایطی تبیین کرد که بر اساس آن و با توجه به میزان مسافتی که رانندگان طی می‌کنند، هزینه استهلاک به آن‌ها پرداخت شود. این هزینه‌ها مواردی مانند لنت ترمز، روغن موتور و حلقه‌های لاستیک، فیلتر بنزین و… را با شرایط ذکر شده را در بر‌ می‌گیرد.

5. رانندگان این شرکت در سال‌های اولیه فعالیت، بنابر دستور دادستانی اجازه استفاده از اپلیکیشن ویز را نداشتند و فقط می‌توانستند از مکان‌یاب گوگل مپس استفاده کنند.

مرتبط با : دینگ