5 نرم افزار حسابداری کاملا ساده برای مشاغل کوچک

نرم افزار حسابداری-کاماپرس

پیدا کردن یک نرم افزار حسابداری که متناسب با نیازهای کسب و کار باشد، تصمیم ساده‌ای نیست. ممکن است یک نرم افزار برای کسب و کاری بهترین باشد، اما در کسب و کار دیگری به خوبی نیازها را برطرف نکند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ کسب و کار، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

کسب و کارهای کوچک معمولا به گزینه‌ها و ویژگی‌های حسابداری پیچیده نیاز ندارند. اگر می‌خواهید برای کسب و کار کوچک خودتان یک نرم افزار حسابداری تهیه کنید، 5 انتخاب زیر را در نظر داشته باشید.

1.   نرم افزار SlickPie

این نرم افزار حسابداری آنلاین برای مشاغل کوچک طراحی شده و می‌توانید آن را روی دستگاه‌های مختلف در دسترس داشته باشید. با این نرم افزار می‌توان فاکتورهای آنلاین را ایجاد کرد و از بین قالب‌ها و تم‌های مختلفی که از پیش تنظیم شده، بهترین انتخاب را متناسب با نیاز کسب و کار داشت. سفارشی سازی ظاهر فاکتورها، صورتحساب‌ها، مدیریت اسناد مربوطه، گزارش‌های مالی برای بررسی رشد کسب و کار و خدمات مدیریت مالی از امکانات این ابزار محسوب می‌شود. مزیت دیگر نرم افزار SlickPie را باید در رایگان بودن آن بدانیم.

بیشتر بخوانید:

2.   نرم افزار QuickBooks Online

این نرم افزار، یکی از شناخته شده‌ترین ابزارهای حسابداری است که برای مشاغل کوچک و بزرگ، امکانات مختلفی را طراحی کرده است. رابط کاربری این برنامه ساده بوده و به لطف آنلاین بودن این ابزار می‌توان آن را روی سیستم‌های مختلف، در دسترس داشت. با ابن نرم افزار حسابداری می‌توانید سوابق تمام کارمندان، فروشندگان و مشتریان خودتان را رصد کنید. امکانات مختلف ردیابی پرداخت‌ها و درآمدها، صورتحساب آنلاین، مدیریت موجودی و موارد دیگر از ویژگی‌هایی است که با خرید نسخه آزمایشی و رایگان 30 روزه این ابزار می‌توانید بررسی کنید.

نرم افزار حسابداری-کاماپرس

3.   نرم افزار Sage 50

این ابزار که آن را با نام Sage Peachtree هم می‌شناسند، یک برنامه مناسب برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط است. خدمات حساب‌های پرداختی و دریافتی، تسویه حساب‌های بانکی، مدیریت پول نقد، حقوق کارمندان، صورتحساب‌ها و ایجاد فاکتورهای سفارشی از امکانات این ابزار حسابداری محسوب می‌شود.

4.   نرم افزار Kashoo

این نرم افزار حسابداری را می‌توانید از طریق Apple App Store برای گوشی‌های آیفون و آیپد دریافت کنید یا این که از نسخه تحت وب آن استفاده کنید. این ابزار حسابداری مبتنی بر ابر بوده و کسب و کارهای کوچک، فارغ از صنعتی که در آن مشغول هستند می‌توانند از این نرم افزار استفاده کنند. مدیریت امور مالی، هزینه‌ها و درآمدها در کنار گزارش‌های مالی عمیق از ویژگی‌های این برنامه هستند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار Kashoo امکاناتی برای رسیدگی به هزینه‌های چند ارزی است.

5.   نرم افزار Xero

در نهایت به نرم افزار حسابداری Xero می‌رسیم که هم برای صاحبان مشاغل کوچک و هم حسابداران گزینه ساده و خوبی است. این نرم افزار هم در دستگاه‌های تلفن همراه و هم نسخه وب و دسکتاپی در دسترس است. با نصب این برنامه می‌توانید فاکتورها را پردازش کرده، صورتحساب‌ها را پیگیری کرده و از قالب‌های از پیش تنظیم شده یا سفارشی خودتان برای مدیریت امور مالی استفاده کنید. مدیریت حقوق و دستمزد، ویژگی‌های قابل ردیابی در دفتر کل و سفارشی سازی با توجه به نیازهای کسب و کار، از امکانات متمایز این نرم افزار حسابداری محسوب می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط با : حسابداری معین
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.