5 موقعیت شغلی برای استخدام در علی بابا / تیر 1403

5 موقعیت شغلی برای استخدام در علی بابا / تیر 1403-کاماپرس
ژیوار

علی‌بابا یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت‌های خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در کشور است که در زمینه برگزاری تور و اخذ ویزا نیز فعالیت می‌کند و رضایت درصد قابل توجهی از کاربران را به دست آورده است. این شرکت با ارائه فرصت‌های شغلی متنوع و جذاب، نیروهای متخصص و متعهد در حوزه‌های مختلف را جذب می‌کند.

کاماپرس در این گزارش 5 موقعیت شغلی برای استخدام در علی بابا با حقوق توافقی را معرفی می‌کند.

استخدام کانتر فروش بیلط

علی بابا به دنبال استخدام کانتر فروش بلیط (پرواز خارجی) با بیش از 3 سال سابقه کاری است. تسلط به سیستم آمادئوس از الزامات این واحد شغلی محسوب می‌شود. قدرت پیگیری بالا و برخورداری از فن بیان قوی نیز برای تصدی این شغل حائز اهمیت است.

استخدام کارشناس تحلیل فرایندها

علی بابا همچنین به کارشناس تحلیل فرایندها نیاز دارد. فرد برای شروع این همکاری باید از 3 سال سابقه کاری برخوردار باشد و تحلیل و بهینه‌سازی سیستم‌ها و روش‌های کسب‌وکار و عملکرد سازمان را در ارتباط با فرآیندها کارایی و بهره‌وری بهبود ببخشد.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام اکانت منیجر

علی بابا در موقعیت شغلی دیگری به دنبال استخدام اکانت منیجر (تور) با حداقل یک سال سابقه کاری در ارتباط با محصول تور است. از موارد مهم دیگر در این شغل می‌توان به شناخت و درک عمیق از تکنولوژی‌های وب، اینترنت و پروتکل‌های ارتباطی و توانایی پذیرش تعدد و تنوع کار اشاره کرد.

استخدام نیروی خدماتی

علی بابا کارمند خدماتی آقا نیز استخدام می‌کند. فرد برای شروع فعالیت در این موقعیت شغلی باید 25 تا 40 ساله بوده از وقت شناسی، مسئولیت پذیری، دقت بالا و روابط عمومی خوب برخوردار باشد. اتمام خدمت سربازی و یا معافیت از آن نیز برای تصدی این شغل الزامی است.

استخدام کانتر تور خارجی

علی بابا برای استخدام کانتر تور خارجی با بیش از 3 سال سابقه کاری نیز اقدام کرده است. در این موقعیت شغلی فرد باید به مسئولیت فروش بلیط پرواز خارجی و راهنمایی و مشاوره مشتریان در حین و قبل از خرید را بر عهده بگیرد.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجاعلی بابا
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “5 موقعیت شغلی برای استخدام در علی بابا / تیر 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز