5 شغل با حقوق بالای 60 میلیون تومان در تهران ویژه تیرماه 1403

ژیوار

یافتن شغل با درآمد بالا در کلان‌شهرها مانند تهران اهمیت زیادی دارد. با توجه به هزینه‌های زندگی بالا، فرصت‌های شغلی فراوان و فشار رقابتی، یافتن شغل با درآمد بالا می‌تواند به افراد کمک کند تا زندگی راحت‌تری داشته باشند، از فرصت‌های شغلی بهتری بهره‌مند شوند و در محیط رقابتی شغلی پیشرفت کنند.

کاماپرس در این گزارش 5 موقعیت شغلی با حقوق بالای 60 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام مدیر مالی

شرکتی که در زمینه حسابداری فعالیت می‌کند به دنبال استخدام مدیر مالی با حقوق 60 تا 80 میلیون تومان است. این مدیر مالی برای شروع همکاری با این شرکت به 5 سال سابقه کاری، سابقه کاری مدیریتی، تسلط به نرم افزارهای حسابداری و مدرک کارشناسی ارشد مالی یا حسابداری نیاز دارد. در این شغل امکان دورکاری نیز تعریف شده است.

استخدام مهندس ارشد فرایند

یک سازمان فعال درحوزه نفت، گاز و پتروشیمی، مهندس ارشد فرایند با حقوق 65 تا 80 میلیون تومان استخدام می‌کند. برخورداری از 8 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه، تسلط بر شبیه سازی فرایندی، استانداردهای مهندسی فرایند از جمله IPS، API برای تصدی این شغل ضروری اعلام شده و فرد باید امکان حضور بیش از ساعت های کاری (اضافه کاری) را نیز داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام مدیر فروش منطقه‌ای

یک شرکت تولید کننده قطعات الکترونیکی به مدیر فروش منطقه‌ای نیاز دارد و برای این موقعیت شغلی 60 تا 80 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. فرد مورد نظر این شرکت باید از 5 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه برخوردار بوده و به امور فروش خرده، عمده و سازمانی کاملا مسلط باشد. آشنایی به فروش مویرگی نیز در این شغل حائز اهمیت است.

استخدام مدیر فروش

یک کافه در تهران به دنبال استخدام مدیر فروش با 5 سال سابقه کاری بوده و حقوق این موقعیت شغلی را 60 تا 90 میلیون تومان اعلام کرده است. این کافه به مدیر فروشی نیاز دارد که وظایفی چون شناسایی ضعف‌ها و مشکلات تیم فروش و ارائه گزارش و راه حل و مدیریت فرایند فروش از طریق برنامه‌های نرم افزاری مخصوص با تاکید بر CRM را برعهده بگیرد.

استخدام ادمین سایت و شبکه‌های اجتماعی

یک شرکت توسعه کسب و کار برای استخدام ادمین سایت و شبکه‌های اجتماعی خانم اقدام کرده و برای این موقعیت شغلی 60 تا 80 میلیون تومان حقوق در نظر دارد. مواردی چون مدیریت سایت‌ها، مدیریت شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام، آپارات، یوتیوب، کلاب هاوس و  مدیریت پنل ترب از وظایف این فرد به شمار می‌رود.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
نهال گشت
روکش مارال
تهران آهن
آژانس هرمس 724
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز