5 رمزارز دارای قابلیت سود بالا در سال جدید

ژیوار

هر روزه بر تعداد رمزارزهای موجود در بازار افزوده می‌شود اما تعداد کمی از این مقدار دارای قابلیت‌های کافی برای رشد و ماندگاری هستند. برخی از رمزارزها به دلیل داشتن نقشه راه مناسب، وایت پیپر، تیم اجرایی قوی و تیم سرمایه‌گذاری و پشتیبانی خوب، می‌توانند از هم اکنون جایی در سبد ارزهای شما داشته باشند.

کاماپرس در این گزارش، 5 رمزارز جدید بازار با قابلیت سرمایه‌گذاری بالا را معرفی می‌کند.

1 – رمزارز Pullix

Pullix که در بازار با نام PLX شناخته می‌شود، ممکن است در آینده به یکی از بازیگران اصلی حوزه وب 3 تبدیل شود. این رمزارز جدید با هدف ترکیب چند قابلیت مهم حوزه‌های DEX و CEX ایجاد شده و تیم برنامه نویسی و بازایابی خوبی را نیز با خود همراه کرده است.

این رمزارز بر بستر پلتفرم Pullix به وجود آمده است. پلتفرم Pullix قابلیت‌هایی چون سرمایه‌گذاری و دریافت سود 18 درصدی، امکان ارائه وام، امکان معامله هر نوع رمزارز و کپی تردینگ نیز دارد. در واقع Pullix درصدد ارائه قابلیت‌های چندین نوع پلتفرم در یک پلتفرم واحد است. عرضه اولیه این رمزارز با 0.1 دلار آغاز شده و هم اکنون نیز قابل خریداری است.

رمزارز PULLIX

دریان سفر امید

2 – رمزارز Celestia

Celestia یک رمزارز جدید دیگر بر پایه وب 3 است که در بازار با عنوان TIA عرضه شده است. این رمزارز در واقع یک بلاکچین مدولار است که توسعه‌دهندگان می‌توانند از طریق آن بلاکچین اختصاصی خود را ساخته و نگهداری کنند. سایر بلاکچین‌ها نیز می‌توانند از این بلاکچین به عنوان لایه در دسترس استفاده کنند.

Celestia با هدف ایجاد یک شبکه جدید رمزارزی وارد بازار شده و همین تفاوت می‌تواند باعث شود که رمزارز TIA در آینده نزدیک با یافتن جایگاه خود رشد قابل توجهی داشته باشد.

رمزارز Celestia

3 – رمزارز SORA

این رمزارز نیز یکی از جدیدترین بازیگران بازار کریپتو است که تلاش می‌کند تا در آینده نزدیک یک سیستم پولی کامل را ارائه کند. سازندگان SORA دلیل اصلی به وجود آوردن این ارز را کمک به کشورهای آسیب‌پذیر مالی و اقتصادی برای داشتن یک سیستم پولی مطمئن و دارای ثبات اقتصادی عنوان کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

این سیستم پیچیده امکان عرضه رمزارز را بر اساس وضعیت اقتصادی و میزان ثبات مالی فراهم می‌کند و در ادامه تلاش می‌شود تا از آن به عنوان واحد پولی یک کشور نیز استفاده شود.

رمزارز SORA

4 – رمزارز NAVI

NAVI نه فقط یک رمزارز بلکه یک پروتکل مالی جدید است که توکن آن در بازار به نام NAVX عرضه شده است. این پروتکل بر روی سیستم اورکل و SUI ساخته شده است و در نوبت اول در زمینه ارائه وام‌های مبتنی بر فرمول‌های منعطف فعالیت خواهد کرد.

سیستم وام‌دهی در نظر گرفته شده بر اساس صندوق‌های اهرمی خودکار تعیین شده و در این سیستم پاداش‌های بسیار خوبی برای سرمایه گذاران NAVX در نظر گرفته شده است.

رمزارز NAVI

5 – رمزارز SPYRO

این رمزارز نیز یک میم کوین جدید است که با توجه به سال اژدها بودن 2024 با این تم و شکل به وجود آمده است. SPYRO بر روی اکوسیستم اتریوم ساخته شده و از طریق پروتکل ERC20 قابل انتقال است. مدل توزیع منصفانه و تفاوت تم، این کوین را به عنوان یک میم متمایز و  قابل رشد معرفی کرده است. این میم توسط یک قرارداد پشتیبانی و یک استخر نقدینگی قفل شده پشتیبانی می‌شود.

رمزارز SPYRO

انتهای پیام

مرتبط با : نوبیتکسوالکس
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز