5 جاذبه دیدنی که نباید در تور روسیه از دست داد

تور روسیه-کاماپرس
ژیوار

تنوع فرهنگی روسیه و جاذبه‌های فراوان باعث شده که در سال‌های اخیر تعداد زیادی از گردشگران به این کشور سفر کنند. این کشور بین قاره‌ای انواع جاذبه‌های طبیعی، فرهنگی و معماری برای گردشگران از سراسر جهان دارد. بناهای تاریخی و موزه‌های متعددی در روسیه وجود دارد که همه گردشگران با هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند. امکان بازدید از جاذبه‌های دیدنی تاریخی شگفت‌انگیز در تور روسیه با لاچین سیر برای گردشگران وجود دارد.

کاماپرس در ادامه این گزارش به معرفی 5 مورد از جاذبه‌های دیدنی در تور روسیه پرداخته است.

کلیسا جامع سنت باسیل

کلیسا سنت باسیل مشهورترین اثر هنری و معماری مسکو است که در میدان قرمز واقع شده است. قدمت ساخت این کلیسا به قرن 16 میلادی باز می‌گردد و در میدان سرخ مسکو واقع شده است. این بنا در طی سالیان دراز اتفاقات زیادی مانند آتش‌سوزی و آسیب‌هایی بر اساس حمله‌های ناپلئون به مسکو را از سر گذرانده است. موقعیت این بنا در میدان سرخ به گردشگران امکان بازدید از مقبره لنین، بنا یادبود مینین و پوژارسکی را فراهم می‌کند. در داخل بنا زیورآلات و نمادهای زیبایی وجود دارد که قدمت بعضی از آن‌ها به قرن 16 بازمی‌گردد که هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند.

کاخ کرملین ایزمایلو

کرملین به عنوان نماد دولت روسیه در میدان سرخ مسکو واقع شده است، با این وجود کرملین دیگر کمتر شناخته‌شده‌ای در قسمت شمال شرقی شهر واقع شده است. کرملین ایزمایلو یکی از عجایب فرهنگی شگفت‌انگیز روسیه محسوب می‌شود که گردشگران در تور روسیه نباید آن را از دست بدهند. کرملین ایزمایلو مجتمع‌های چوبی است که به عنوان مرکز فرهنگی و بازار تاسیس شد. در ساخت این مجموعه از معماری سنتی روسیه و تصاویر افسانه‌ای مربوط به روسیه باستان استفاده شده است. در این مجموعه رنگارنگ چند موضوع تک موضوعی در رابطه با هنر عامیانه، نان و ودکا وجود دارد. بازار روباز ایزمالیو نیز در این منطقه واقع شده است که قدمت آن به قرن 17 باز می‌گردد. گردشگران در تور روسیه می‌توانند بخشی از سفر خود را به بازدید از شگفتی‌های فرهنگی و رنگارنگ این مجموعه اختصاص دهند.

دریان سفر امید

تور روسیه-کاماپرس

موزه کیهان شناسی مسکو

این موزه در سال 1981 به عنوان یادبود از موفقیت یوری گاگارین ساخته شد. این موزه دارای بخش‌های مختلف کیهان‌شناسی است و 20 سال بعد از موفقیت‌ فضانوردی روس‌ها ساخته شد. بازسازی این موزه در سال 2006 آغاز شد که سه سال طول کشید. در این مجموعه 85 هزار وسیله کیهان‌شناسی، فناوری فضایی، اسناد بایگانی شده و شبیه‌سازهای حمل و نقل‌های فضایی وجود دارد. همچنین تاکسیدرمی سگ‌های بلکا و استرلکا که به فضا فرستاده شدند نیز در این موزه قرار دارند. گردشگران نباید بازدید از این موزه استثنایی و شگفت‌انگیز در طول تور روسیه را از دست بدهند.

تور روسیه-کاماپرس

موزه بونکر 42

گردشگرانی که علاقه به بازدید از آثار مربوط به زمان جنگ روسیه دارند، حتما باید از موزه بونکر 42 دیدن کنند. یک سیستم تونلی شگفت‌انگیز در زیر خیابان‌های مسکو طراحی شده است که به یک قلعه مخفی منتهی می‌شود. بونکر 42 نزدیک کرملین، در داخل تپه‌ای در منطقه تاگانسکیا قرار دارد با هدف حفاظت از سران دولتی در صورت استفاده از بمب اتم ساخته شد. ساخت این سازه بزرگ بدون آسیب به سیستم ارتباطی شهر و برقررای امنیت، بسیار دشوار بود. در حال حاضر این بنا به عنوان موزه شناخته می‌شود که افراد می‌توانند از مخفیگاه 65 متری در زمین و فضا روسیه در زمان جنگ هسته‌ای بازدید کنند.

مقبره لنین

مقبره لنین در میدان سرخ یکی از عجیب‌ترین جاذبه‌های دیدنی مسکو محسوب می‌شود. زمانی که ولادیمیر ایلچ لنین در سال 1924 درگذشت، وصیت کرده بود که او را خاک‌سپاری کنند. با این وجود دولت روسیه بیش از 10 هزار تلگراف از مردم دریافت کرد که خواستار حفظ پیکر این رهبر بزرگ برای نسل بعدی بودند. در نتیجه پیکر لنین را مومیایی کردند. بازدید از این مقبره برای گردشگران رایگان است و فقط در صورتی که به همراه خود کیف برای بازرسی وجود داشته باشد، هزینه‌ای برای ورود دریافت می‌شود. دوربین عکاسی و تلفن همراه در این مکان ممنوع است.

تور روسیه-کاماپرس

تور روسیه با لاچین سیر

لاچین سیر از سا ل1374 در زمینه سفر و گردشگری مشغول به کار است. ایت محموعه از سال 1390 با استخدام نیروی متخصص و باتجربه به آژانس چارترکننده در مسیرهای مختلف فعالیت می‌کند. لاچین سیر برنامه دقیق سفر و خدمات درجه یک گردشگری را ارائه می‌کند و یم سفر به یادماندنی را برای گردشگران به ارمغان می‌آورد. در صورتی که افراد قصد سفر به روسیه را داشته باشند، می‌توانند با استفاده از خدمات تور روسیه یک سفر درجه یک را تجربه کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این مجموعه به آدرس /https://lachinseir.com مراجعه کنند.

انتهای پیام

مرتبط با : لاچین سیر
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز