5 تور یک‌ روزه ارزان برای سفر به دل طبیعت + هزینه

طبیعت گردی_کاماپرس
ژیوار

تور یک‌ روزه طبیعت‌گردی تجربه‌ای فوق‌العاده برای افرادی است که به دنبال دوری از شلوغی و هیاهوی شهر هستند و می‌خواهند یک روز لذت بردن از طبیعت را در برنامه خود داشته باشند. در این میان در داخل کشور خودمان ایران زیبا، مکان‌های منحصربفردی برای تور یک روزه ارزان وجود دارد که اتفاقا بسیاری از آژانس‌های گردشگری برای آن برنامه ریزی می‌کنند.

به گزارش کاماپرس، مکان‌های پیشنهادی برای تور یک‌روزه طبیعت‌گردی اماکنی مثل پارک‌های طبیعی هستند. پارک‌های طبیعی اطراف شهرها مکان‌های عالی برای تور یک‌روزه به شمار می‌روند. جنگل‌ها و دشت‌های اطراف شهرها و همچنین دریاچه‌ها و رودخانه‌های زیبا نیز مکان‌های جذابی برای تور یک‌ روزه ارزان به حساب می‌آیند.

فعالیت‌های تور یک‌ روزه معمولاً شامل پیاده‌روی و کوهنوردی عکاسی از طبیعت، پیک‌نیک و بازدید از جاذبه‌های طبیعی است.

بیشتربخوانید:

در این گزارش، 5 تور طبیعت‌گردی یک‌روزه معرفی می‌‌شود.

دریان سفر امید

رفتینگ VIP زاینده‌رود فولبرد ۲۸ تا ۲۹ تیر

مدت این سفر یک روز و مبدأ آن پایانه بیهقی تهران است. مقصد شهرکرد و تعداد نفرات 32 نفر است. رده سنی 10 تا 50 سال است. درجه سختی این سفر 1 از 5 بوده و 2 میلیون و 290 هزار تومان هزینه دارد.

تور رفتینگ یک تور طبیعت‌گردی ورزشی است و طبیعتاً مسافر باید توانمندی 4 ساعت روی قایق بودن را داشته باشد. البته در بین راه توقف هم دارند. دانستن مهارت شنا الزامی نیست و قبل از حرکت آموزشی کوتاه در خصوص چگونگی رفتینگ داده می‌شود و در ضمن کل وسایل لازم مثل جلیقه شنا، پارو و کلاه ایمنی توسط تور ارائه می‌شود.

طبیعت گردی_کاماپرس

تور یک‌ روزه ارزان ؛ نمک‌آبرود

مبدأ سفر پایانه بیهقی تهران و مقصد نمک‌آبرود است. مدت‌زمان تور 1 روز است. وسیله حمل‌ونقل اتوبوس vip 32 نفره و درجه سختی سفر 1 از 5 است. این سفر برای همه رده‌های سنی مناسب است. ساعت رفت 3.30 صبح است. پذیرایی تور شامل صبحانه و میان وعده می‌شود. هزینه این تو برای هر نفر 1 میلیون و 200 هزار تومان است.

طبیعت گردی_کاماپرس

تور یک روزه ارزان ؛ ساحل و جنگل گیسوم سراوان

مدت سفر یک روز و مبدأ پایانه بیهقی تهران است. درجه سختی سفر 1 از 5 است و برای همه رده‌های سنی مناسب است. ساعت رفت 1 بامداد بوده و  در این تور هم برنامه بازدید از ساحل هست و هم جنگل. صبحانه و میان وعده بر عهده تور است. هزینه این تور نفری 1 میلیون و 200 هزار تومان می‌شود.

طبیعت گردی_کاماپرس

تور یک‌ روزه ارزان ؛ تنگه بهشت آمل ر

تور یک‌روزه به مقصد آمل است. مکانی بکر و تازه که مقدار سختی آن 2 از 5 است. برای افراد بالای 6 سال مناسب بوده و کمی پیاده‌روی در آب دارد. زمان حرکت 4 صبح بوده و خدمات تور صبحانه و میان وعده است. لوازم موردنیاز کفش کتونی مناسب پیمایش یا صندل مخصوص آب نوردی، کاور برای جلوگیری از خیس شدن موبایل، زیرانداز، بطری آب‌معدنی، حوله و لباس اضافه، کلاه نقاب‌دار ضدآفتاب و غیره است. این تور 1 میلیون و 350 هزار تومان قیمت دارد.

تنگه دار (آمازون ایران) و ساحل دریای خزر

یکی از بکرترین و جدیدترین لوکیشن‌ها برای آب‌بازی و خنک شدن تنگه خانیکان آمازون ایران است. زمان حرکت 3 بامداد از پایانه بیهقی است. تور مناسب عموم افراد؛ و پیاده‌روی ۲ الی ۳ ساعت در مسیر کم فراز و نشیب دارد. کفش کتونی مناسب پیمایش یا صندل مخصوص آب نوردی، زیرانداز، تنقلات، بطری آب‌معدنی، بطری آب‌معدنی یخ برای تنگه، حوله و لباس اضافه از ملزومات این سفر است. هزینه این تور 1 میلیون و 300 هزار تومان می‌شود.

انتهای پیام

 

مرتبط با : دالاهوره بال آسمانیوتوپین
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز