4 دلیل برای نصب قفل برقی مناسب ورودی ساختمان

قفل ساختمان - کاماپرس
ژیوار

باید توجه نمود که انواع قفل های ضعیف نصب شده به صورت استاندارد بر روی ورودی ها سبب ورود افراد غیر مجاز میگردد و باید انواع مدل قفل حیاطی ساده که به انواع دربازکن برقی تجهیز شده را جمع آوری و فکر اساسی نمود. هنگام ارزیابی نصب یک قفل برقی مناسب و یک نمونه قفل برقی اضافی، مهم است که عوامل بسیاری از جمله ،سهولت استفاده روزمره ساکنین و مهمان ها، قابلیت اطمینان در طول زمان روز و شب و تطبیق پذیری را نیز در نظر داشته باشیم.

1.مقاوم در برابر حمله

انواع مدل قفل برقی حیاطی و قفل برقی کله گاوی، مقاومت زیادی در برابر تلاش برای شکستن آن ایجاد می کند و باز کردن آن با ابزار سرقت بسیار دشوار است، زیرا شکل زبانه به دو صورت فشاری و حلقوی است که اجازه باز شدن با کارت را نمی دهد. پیچ های فولادی ضد زنگ (عرضه شده) تا مقاومت در برابر تلاش برای کندن قفل برقی از درب را به حداکثر رسانده است. سیستم بسته شدن به ویژه در برابر تلاش برای باز شدن با میلگرد و چکش مقاوم است: این سیستم از یک اهرم ساخته شده از فولاد سخت شده و گالوانیزه تشکیل شده است که روی یک پین محکم، مخروطی و فولادی ضد زنگ درگیر می شود.
انواع مدل از قفل برقی دارای مغزی و توپی دوشیار که دارای 10 پین است، در مقایسه با انواع تک شیار که 5 پین دارد بسیار ایمن تر است و هر گونه تلاش برای سوراخ کردن مغزی قفل به طور موثر با یک صفحه ضد مته ساخته شده از فولاد سخت شده، حرارت دیده و گالوانیزه مقابله می کند.

2.استفاده آسان

از انواع قفل برقی به دلیل امنیت و استفاده آسان استقبال گردیده است ولی باید در نظر داشت که بعد از فرمان دادن بازشو از هر طریق از جمله آیفون تصویری و انواع ریموت و اکسس کنترل ورودی مدنظر باز می ماند تا درب توسط نفر بازشود و توسط دست بسته یا توسط انواع آرام بند نصب شده بر روی درب بسته شود. پس برای احتیاط بیشتر و در انواع ورودی که نیاز به مراقبت بیشتر است می توان از انواع قفل برقی توکار استفاده نمود.

قفل برقی- کاماپرس

دریان سفر امید

3.قابل اعتماد در طول زمان

بدنه خارجی یک تکه ساخته شده از فولاد ضد زنگ، مانند فنرهای پین ها ضد زنگ است، به طوری که در برابر شرایط آب و هوایی سخت که قفل نصب شده بر روی وسیله حمل و نقل ناگزیر در معرض آن قرار می گیرد، مقاومت کند. سیلندر داخلی، پین‌ها و پین‌ها از برنج ساخته شده‌اند تا همیشه حداکثر اطمینان را هنگام اتصال به کلید، که از برنج با روکش نیکل ساخته شده، تضمین کنند. در صورت لزوم، امکان تعویض فقط سیلندر بدون تغییر کل قفل وجود دارد و در مواقعی که احساس کنیم کلیدی از قفل گم شده است و یا مغزی و جای کلید آن خورده شده است و کلید در داخل مغزی بازی میکند.

4.نصب آسان و خدمات پس از فروش

باید توجه نمود که تعویض انواع قفل قدیمی با قفل برقی بسیار ساده و زمان کمی می برد و می توان توسط تکنسین نصب آن را اجرا نمود. نکته بسیار مهم در اینجا نحوه اتصال قفل برقی به درب است که در برخی موارد از انواع پیچ خودکار استفاده می شود و در برخی موارد از دستگاه جوش و روش جوشکاری بهره برده می شود. تمام لوازم جانبی مورد نیاز برای نصب همراه است و نصب آن تنها به 5 مرحله آسان نیاز دارد.می توان در صورت نیاز هر قطعه از قفل برقی ایرانی و خارجی را تهیه نمود و اقدام به تعویض کرد.

انتهای پیام

مرتبط با : دکاشاپ
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز