گران ترین لباسشویی های ایکس ویژن در بازار

ماشین لباسشویی یک عضو ضروری از لوازم برقی در خانه است و با توجه به این که یک کالا بادوام است، صرف هزینه زیاد برای خرید آن منطقی است. ماشین لباسشویی‌های گران‌تر از امکانات بهتری برای شست و شو برخوردارند. برند ایرانی ایکس ویژن با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته دنیا به تولید ماشین لباسشویی‌ها با امکانات مختلف پرداخته است.

کاماپرس در ادامه به معرفی و بررسی گران‌ترین ماشین لباسشویی‌های ایکس ویژن می‌پردازد:

 

ماشین لباسشویی ایکس ویژن TM94

این ماشین لباسشویی دارا ظرفیت 9 کیلوگرم برای شست و شو است و می‌تواند نیازهای یک خانواده پرجمعیت را برظرف کند. این مدل به دلیل استفاده از تکنولوژی جدید صدا بسیار کمی تولید می‌کند. موتور این دستگاه با سرعت هزار و 400 دقیقه می‌چرخد. 16 برنامه مختلف مانند شست و شو لباس مشکی، حالت سریع آبکشی برای این ماشین در لباسشویی در نظر گرفته شده است. درب این مدل از سمت جلو باز می‌شود. این دستگاه قدرتمند رده انرژی A+++  را دارد و بسیار کم‌مصرف است. این ماشین لباسشویی به قیمت 15 میلیون و 200 هزار تومان  به فروش می‌رسد.

اجاره خودرو در تهران

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل  WH94

این مدل با طراحی شیک و مدرن دارا مخزن با گنجایش 9 کیلوگرم است. موتور اینور قرار گرفته در این ماشین لباسشویی دارای سرعت چرخش هزار و 400 دقیقه است، با این حال رده انرژی A+++ دارد و کم‌مصرف است. این دستگاه دارا 14 برنام مختلف شست و شو است که افراد با توجه به نیازهای خود می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. امکان اضافه کردن لباس در حین شست و شو و کنترل میزان کف از قابلیت‌ها و مزیت‌های این مدل است. این ماشین لباسشویی با قیمت 15 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

  • بیشتر بخوانید: 

خرید تلویزیون ایکس ویژن با بودجه زیر 15 میلیون

هر آنچه که باید درباره ایکس ویژن بدانید

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE84 AW

ماشین لباسشویی دارا مخزنی با ظرفیت هشت کیلوگرم برای شست و شو است و به راحتی نیازهای یک خانواده با جمعیت متوسط را برطرف می‌کندو این دستگاه قدرتمند دارا رده انرژی A+++ است و باعث صرفه‌جویی در انرژی می‌شود. به دلیل کاهش عمق درام در این مدل، بدنه نسبت به مدل‌ها با ظرفیت مشابه باریک‌تر شده است. قابلیت شست و شو سریع 15 دقیقه‌ای یکی دیگر از مزایا این مدل است. استفاده از فناوری درام کریستالی باعث اصطکاک بیشتر با لباس‌ها و در نتیجه تمیزی بیشتر و آسیب کمتر به بافت پارچه می‌شود. این ماشین لباسشویی با قیمت 14 میلیون و 800 هزار تومان به فروش می‌رسد.

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل WE82

این ماشین لباسشویی با مخزن هشت کیلوگرمی دارا 16 برنامه مختلف برای شست و شو است. در این لباسشویی موتور تسمه‌ای تعبیه‌ شده که سرعت چرخش آن، هزار و 200 دور دردقیقه است. جنس درام این دستگاه از درام استیل ضد زنگ است و باعث دوام آن در طول سال‌ها می‌شود. قابلیت اضافه کردن لباس در حین شست و شو، کنترل میزان کف و قابلیت شست و شو در چندین دمای مختلف از امکانات این دستگاه است. برنامه شست و شو خودکار درام با استفاده از آب 95 درجه و مقداری مواد شوینده، از پوسیدگی و خوردگی قطعات جلوگیری می‌کند. توصیه می‌شود هرشش ماه یک بار از این برنامه استفاده شود. این لباسشویی به قیمت 14 میلیون و 500 هزار تومان عرضه می‌شود.

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TM84

این ماشین لباسشویی ظرفیت مخزن هشت کیلویی دارد. ستفاده از فناوری موتور های اینورتر بدون جاروبک و تکنولوژی موتورهای تسمه‌ای در این ماشین لباسشویی باعث قدرت و ایمنی بیشتر در این دستگاه می‌شود. قابلیت اضافه کردن لباس در زمان شست و شو یکی از مزیت‌های این مدل محسوب می‌شود. این لباسشویی از برنامه‌های آبکشی و چرخش بهره‌مند است. این مدل به سیستم کنترل کف و جلوگیری از داغ شدن بیش از حد مجهز شده است. این مدل به قیمت 14 میلیون به فروش می‌رسد.

انتهای پیام

مرتبط با : ایکس ویژن
نرم افزار حسابداری
قیمت روز تیرآهن
سیم آخر-کاماپرس
لوازم آرایشی سفیر
تور اروپا نوروز 1403
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز